Προς το περιεχόμενο

Blackstar HT-Dual test


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο DI track δεν σε ικανοποίησαν τα γκάζια;

 

και στο track στην αρχη και οταν παζει μονος του ο Αρης, μου ακουγεται λες και εχει "κρυωσει η παραμορφωση και εχει μπουκωμενη μυτη"....

 

::)

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και στο track στην αρχη και οταν παζει μονος του ο Αρης, μου ακουγεται λες και εχει "κρυωσει η παραμορφωση και εχει μπουκωμενη μυτη"....

 

::)

έτσι ακριβώς... Ο ήχος του πεταλίου είναι αυτός ακριβώς. Αλλά αυτή είναι γενικά η φιλοσοφία της βλακσταρ. Όλοι οι ενισχυτες της είναι σα να έχουν μαξιλάρι μπροστά από την καμπίνα... Καλό η κακό ; εσείς αποφασίστε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ημουν ετοιμος να το αγορασω με το που εβγαινε στις αγγελιες, τελικα αυτο το βιντεο με απετρεψε..

Δεν ξερω δεν μου αρεσε καθολου...

 

Αρη το πεταλι στο δανεισαν? ειναι δικο σου? θα ηθελα αν γινεται να το δοκιμαζα (θα τα πουμε και prive) γιατι πραγματικα απτο βιντεο με απογοητευσαν τα γκαζια του...

 

Όταν κανονήσετε ρίχτε μια ειδοποίηση και σε 'μένα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρη χαιρομαι που συμφωνουμε!

 

Metalmike εγω ψαχνω να βρω ποιο σ/κ θα το κανονισουμε, αλλα παντα το ....

 

Αλλα θα εισαι εκει αν κανονισουμε!  ;)

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παιχταραδες μου να και το πεταλι ηχογραφημενο απο το emulated ouput κατευθειαν στην καρτα ηχου... Ο Γιαννης Αδαμοπουλος ειναι το παιδι που παιζει τα φλωρικα...  ;D Πολυ καλος παιχτης... !!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παιχταραδες μου να και το πεταλι ηχογραφημενο απο το emulated ouput κατευθειαν στην καρτα ηχου... Ο Γιαννης Αδαμοπουλος ειναι το παιδι που παιζει τα φλωρικα...  ;D Πολυ καλος παιχτης... !!!

 

 

Παληκάρια πολλά μεσαία υπήχραν κατά τ'άλλα ωραίο το πετάλι.

 

Άρη καλά έπαιζε ο Γιάννης με μεράκι,με το που το πήρες εσύ άρχισες πάλι τα καρακαγκάγκα!!!

;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παληκάρια πολλά μεσαία υπήχραν κατά τ'άλλα ωραίο το πετάλι.

 

Άρη καλά έπαιζε ο Γιάννης με μεράκι,με το που το πήρες εσύ άρχισες πάλι τα καρακαγκάγκα!!!

;D ;D ;D

Προσπαθησαμε να κρατησουμε ενα eq για ολα ωστε να ειναι πιο plug n play φαση.Επισης σε live δεν μπορεις να αλλαζεις eq με αυτο το πεταλι.Τα μεσαια που λες ειναι απο το emulation ειχαμε κοψει απο το eq.

O Αρης παιζει αυτα τα καραγκαγκα με το καλυτερο τροπο που εχω δει μεταλλά να παιζει ως τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησαμε να κρατησουμε ενα eq για ολα ωστε να ειναι πιο plug n play φαση.Επισης σε live δεν μπορεις να αλλαζεις eq με αυτο το πεταλι.Τα μεσαια που λες ειναι απο το emulation ειχαμε κοψει απο το eq.

O Αρης παιζει αυτα τα καραγκαγκα με το καλυτερο τροπο που εχω δει μεταλλά να παιζει ως τωρα..

 

Το isf που το είχατε ρυθμισμένο(για να έχουμε μια εικόνα για τον ήχο)?

 

Ο Άρης σαφώς και θα παίξει το καλύτερο καραγκαγκα αφού το γουστάρει πολύ(για χαβαλέ το είπα ελπίζω  να μην δώσω άλλη εντύπωση).

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούγεται ωραία το πετάλι και από το emulated output. Στη λούπα του EVH βέβαια ήταν καλύτερο αλλά κι έτσι ακουγόταν αξιοπρεπέστατα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου