Προς το περιεχόμενο

Stel Andre - melodic solo improvisation


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται συμφορουμιτες! Πολυ μελωδικη διαθεση τελευταια κατι που φαινεται κ στον αυτοσχεδιασμο που παραθετω! Περιμενω τα σχολια σας  :)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Στέλιο, πάρα πολύ ωραίο σόλο!  8)

 

Μου άρεσε που χώρισες το σόλο σε sections όπως επίσης και τα επαναλαμβανόμενα μοτίβα που εξυπηρετούσαν αυτόν τον σκοπό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Στέλιο, πάρα πολύ ωραίο σόλο!  8)

 

Μου άρεσε που χώρισες το σόλο σε sections όπως επίσης και τα επαναλαμβανόμενα μοτίβα που εξυπηρετούσαν αυτόν τον σκοπό. 

 

Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια! Μ'αρεσει να ειναι themed τα σολα μου. Να μην ειναι τυχαιο το παιξιμο αλλα να χει κατι να πει.. Το σολο ειναι η φωνη μας και σιγουρα παντα κατι εχει να πει αυτη η φωνη. Καπως ετσι σκεφτομαι εν ολιγοις!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια! Μ'αρεσει να ειναι themed τα σολα μου. Να μην ειναι τυχαιο το παιξιμο αλλα να χει κατι να πει.. Το σολο ειναι η φωνη μας και σιγουρα παντα κατι εχει να πει αυτη η φωνη. Καπως ετσι σκεφτομαι εν ολιγοις!

 

Πολύ σωστή η σκέψη σου και πολύ καλό το αποτέλεσμα,μπράβο και απο μένα  :D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου