Προς το περιεχόμενο

Ποιο τραγούδι είναι αυτό?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά μήπως μπορεί να βοηθήσει κανένας? Το ρεφρέν είναι:

 

Αγάπη μου συγώρα με γι' αυτό το δίλημμά μου

κι αν αμφιβάλλω αν μ' αγαπάς είναι δικαίωμά μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εχεις κανει κατι λαθος ? Οι στιχοι παντως δεν βγαζουν πουθενα.Θα βοηθουσε και ιδιαιτερα αν μας ελεγες που το ακουσες και το τι στυλ ειναι και αν το τραγουδαει αντρα ή γυναικα  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κάνω λάθος. Φαίνεται παλιό λαϊκό το παίζει που και που στον 99,8 αντρική φωνή κάπου ανάμεσα σε Τσετίνη, Γαβαλά, Βελή. Το ξέρω δεν βγάζει πουθενά το έχω δοκιμάσει σε όλες της μηχανές αναζήτησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΑΚΥΡΟ, εδώ είσαι:

αφιερωμενό στη σκύλα , που μου ξερίζωσε την καρδιά, και την έριξε στο blender  ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πω πω ρε συ Λακη.....Αρχιζω και καταλαβαινω το μεγαλειο σου ρε μπαγασα  ;D

 

Είμαι άσσος στα καψουροτράγουδα.... :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Hint: Η καλλίτερη (παγκοσμίως) μηχανή αναζήτησης είναι το youtube.- (πολύ το χρησιμοποιούν μονο έτσι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΣΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ!!!!!! Το είχα βάλει και στο γιουτιουμπ σε όλες τις εκδοχές δεν βρήκα τίποτα. Η πλάκα είναι ότι όπως το άκουγα έλεγα νικολόπουλος πρέπει να είναι αυτό αλλά ούτε έτσι βρήκα κάτι... Ευχαριστώ μάγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΕΙΣΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ!!!!!! Το είχα βάλει και στο γιουτιουμπ σε όλες τις εκδοχές δεν βρήκα τίποτα. Η πλάκα είναι ότι όπως το άκουγα έλεγα νικολόπουλος πρέπει να είναι αυτό αλλά ούτε έτσι βρήκα κάτι... Ευχαριστώ μάγκες!

 

Ξερεις τώρα...ΤΣΙΤΑ στα ηχεία...και να γίνει της Πόπης....Σαββατόβραδο!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις τώρα...ΤΣΙΤΑ στα ηχεία...και να γίνει της Πόπης....Σαββατόβραδο!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

FLAME ON ......

Εσυ καταστρεφεις τα νεα παιδια να το ξερεις και να το εχεις κριμα στο λαιμο σου.....  :D  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου