Προς το περιεχόμενο

ποιοτική κιθάρα με original floyd rose εκτός tom anderson


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

rg 1570 μονοδρομοοοοοοος(τι θα λεγε καποιος με τετοιο νικ)!και η σειρα s εχει το zr τρεμολο που ειναι αρκετα καλο οχι ομως σαν το edge kai lo pro edge!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία εποχή...είχα και μια Satriani και μια Vai...τώρα έχω μόνο την Vai...θα έλεγα οτι είναι μακράν καλύτερη σε ήχο...και φυσικά...το τρέμολο της τραβάει στο θεό....αλλά η Satch έχει ίσως το ευκολότερο μπράτσο ever!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D (σου εστειλα pm) :D :D

 

δεν μου αρεσουν οι ibanez εκτος απο ΜΕΡΙΚΕΣ jem.

ειναι ξεχωριστη κιθαρα. με τρομερο σκασιμο και πολλες επιλογες στον ηχο το μανικι ειναι αεροδρομιο, και συνδιαζει πολυ καλο floyting και δεσιμο.. τες παντων η συγκεκριμενη ειναι σαφως διαφορετικη απο 7-8 που ακουσα στην ελλαδα. (επιλεκτηκε απο 15 jem σε εκθεση στο βελγιο)

αφου τρελλαινει και το flea που ειναι κολλημενος fenderακιας :D

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε Parker Fly με custom τρεμολο με τρείς ρυθμίσεις (σταθερό,κανονικό που λυγίζει μόνο προς τα μπροστά,floating σαν το floyd rose). Είναι ό,τι πιο ξεκούραστο,εύκολο και ποιοτικό έχω παίξει και χωρίς lock! (έχει και κλειδιά sperzel και οι χορδές αλλάζουν πάααρα πολύ γρήγορα)

http://www.parkerguitars.com

Αν παίξεις σίγουρα θα κολλήσεις :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου