Προς το περιεχόμενο

Melodic Sessions 3 - Stel Andre & Dhalif Ali


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στέλιο πολύ ωραίο και αυτό το session αν και τα άλλα δύο μου άρεσαν πιο πολύ.  :)

Είσαι πολύ μελωδικός όπως και ο συμπαίκτης σου με πολύ ωραίο φρασάρισμα.

 

Η μόνη μου "ένσταση" είναι στον ήχο. Πότε θα επιστρέψει το ρακ;  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας   :)

 

Είσαι πολύ μελωδικός.

 

ΥΓ:Ωραία μπλούζα  ;D

 

Ευχαριστω!  ;D

 

Στέλιο πολύ ωραίο και αυτό το session αν και τα άλλα δύο μου άρεσαν πιο πολύ.  :)

Είσαι πολύ μελωδικός όπως και ο συμπαίκτης σου με πολύ ωραίο φρασάρισμα.

 

Η μόνη μου "ένσταση" είναι στον ήχο. Πότε θα επιστρέψει το ρακ;  ;)

 

Εχεις δικιο φιλε. Κατι παιζει με τον pod GX το οποιο κ χρησιμοποιω σαν εξωτερικη καρτα ηχου και ο ηχος μου εχει χειροτερεψει απιστευτα.  Εχω πολυ θεμα με τις εντασεις και μου μπουκωνει παρα πολυ στο final mix. Στο επομενο θα δοκιμασω με τα ρακ και με μια αλλη συνδεσμολογια που σκεφτηκα.. Η διαφορα στον ηχο με τον Dhalif ειναι τεραστια. Ο τυπος εχει ηχαρα και στο συγκεκριμενο ο δικος μου ηχος ειναι μετριος. Θα κοιταξω να το βελτιωσω κι ευχαριστω παρα πολυ για την παρατηρηση σου!!  ;)

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο φιλε. Κατι παιζει με τον pod GX το οποιο κ χρησιμοποιω σαν εξωτερικη καρτα ηχου και ο ηχος μου εχει χειροτερεψει απιστευτα.  Εχω πολυ θεμα με τις εντασεις και μου μπουκωνει παρα πολυ στο final mix. Στο επομενο θα δοκιμασω με τα ρακ και με μια αλλη συνδεσμολογια που σκεφτηκα.. Η διαφορα στον ηχο με τον Dhalif ειναι τεραστια. Ο τυπος εχει ηχαρα και στο συγκεκριμενο ο δικος μου ηχος ειναι μετριος. Θα κοιταξω να το βελτιωσω κι ευχαριστω παρα πολυ για την παρατηρηση σου!!  ;)

Να 'σαι καλά Στέλιο! Γι' αυτό είμαστε εδώ να αλληλοβοηθιόμαστε και να ανταλλάζουμε απόψεις.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου