Προς το περιεχόμενο

BLACK MAGICK WOMAN one take.....


VAGTANPLAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο πολυ σκεψη  :P  ειπα να ανεβασω στο Νοιζ το πρωτο μου ηχογραφημενο τραγουδι ...

 

Εχει διαφορα λαθακια αλλα για one take δε με χαλανε ιδιαιτερως  8) ;)

 

 

Ολες οι αποψεις δεκτες...εχοντας κατα νου οτι δεν ειμαι επαγγελματιας (εκτελεστης  ;D ;D)

 

http://www.box.net/shared/neue2c650u

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε βρε βρε, το παιδί! ;D

Κοίτα, εγώ δεν ξέρω από μουσικά όργανα, κρίνω μόνο με το αυτί μου και αυτό που άκουσα μου άρεσε και μου έφτιαξε το κέφι ;)

Το μόνο που θα ήθελα, θα ήταν να τραγουδούσες και λίγο ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανες καλή δουλεία και μπράβο σου!  ;)

 

Δύο παρατηρήσεις από εμένα μόνο,

σε κάποια σημεία φεύγεις λίγο από τον χρόνο, είναι σαν να το κυνηγάς το κομμάτι. Μάλλον το έβγαλες πρόσφατα φαντάζομαι και σε ζορίζει λίγο. Έτσι ακούστηκε στα αυτιά μου και στο λέω καλοπροαίρετα εννοείται για να το προσέξεις και εσύ.(αν δεν το πρόσεξες δηλαδή)

 

Και 2ο κάτι με τον ήχο σου δε μου άρεσε.. άκουγα πολύ μπάσο σε κάποιες φάσεις από τα ηχεία σαν να μπούκωνε λιγάκι, και το gain για τα δικά μου γούστα το ήθελα ένα κλικ πιο χαμηλά.

 

Είσαι σε καλό δρόμο πάντως και πάλι μπράβο σου.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx people...!!! Τεο φιλε εισαι να το γραψουμε με φωνητικα ?? ερχεσαι απο το σπιτι και το κανουμε οποτε θελεις εχω αδεια απο αυριο !!!!!

 

Fenderikos εχεις δικιο στο γυρισμα πριν το τελος του πρωτου σολο και στο ιδιο σχεδον σημειο μετα τα μπεντ στο δευτερο....!!! ειναι απο το αγχος να προλαβω χεχεχε αλλα τελικα δεν χρειαζεται αγχος...οσο για το μπασο που σκαει δεν ξερω απο που εσκασε ή μαλλον ξερω για το ενα που ειναι σκασιμο της κιθαρας στο γραφειο απο το περα δωθε που εκανα οταν επαιζα χεχεχεχεχε

 

Ευχαριστω !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου