Προς το περιεχόμενο

Berlin 5 am


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες το πρωι που με πηγαινε ξημερωματα ο Τουρκος ταριφας  ;D στο Schönefeld εμεινα για αλλη μια φορα αναυδος απο την ομορφια αυτης της πολης και την απολυτη ηρεμια της και εμπνευστηκα αυτο..... :)

 

 

 

Παρτε και μπονους μια φωτο... ;D

 

Good-morning-Berlin-a29014347.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το πρωι που με πηγαινε ξημερωματα ο Τουρκος ταριφας  ;D στο Schönefeld εμεινα για αλλη μια φορα αναυδος απο την ομορφια αυτης της πολης και την απολυτη ηρεμια της και εμπνευστηκα αυτο..... :)

 

 

 

Ξημερώματα? Τι έκανες παιδί μου ΣΦ? Γιόρταζες με το Σόιμπλε τα επινίκια του ντιμπέιτ της Μέρκελ?  ;D ;D ;D

Με τούρκο ταρίφα? Τσ τσ τσ ,πολυπολιτισμικός μας προέκυψες ,σε λίγο θα μας πεις και για παγκόσμιες κυβερνήσεις με τουρκους και βιετναμέζους ..............ωραία πόλη το Βερολίνο ,μάλλον δεν έχεις πάει Κατερίνη,Ηράκλειο κλπ .

Ντροπής  ;D.

 

Αν και η μανιέρα που δουλεύεις ηχητικά μου είναι βαρετή και επαναλαμβανόμενη ,το συγκεκριμένο μου είναι αρκετά συμπαθές  ;)

 

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμένο μου είναι αρκετά συμπαθές
                                                Έπαιξε ρόλο και το βαρύ και παραμορφωμένο wha-wha εκεί στο 4,00 με 4,30 λεπτό ;) Superfunk 5,49 λεπτά  :o
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η ησυχία σε εμπνέει για αυτό βρε Νίκο, η φασαρία φοβάμαι να σκεφτώ τι θα σου εμπνεύσει....  ;D

 

Καθόλου άσχημο.

Μάλλον δεν μου άρεσε το απροσδιόριστο ηχητικά μπάσο που μου φάνηκε σα να πλανιόταν ψηλά (όχι σε ένταση αλλά σε τοποθεσία) κι απροσδιόριστα.

 

Το σύνολο 100% Superfunk.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τα καλα λογια boyz... ;D

 

Αν η ησυχία σε εμπνέει για αυτό βρε Νίκο, η φασαρία φοβάμαι να σκεφτώ τι θα σου εμπνεύσει..

 

γιατι ρε αρχηγε μου,δεν σου προκαλει ηρεμια το τεμαχιον? ;D

 

 

Μάλλον δεν μου άρεσε το απροσδιόριστο ηχητικά μπάσο που μου φάνηκε σα να πλανιόταν ψηλά (όχι σε ένταση αλλά σε τοποθεσία) κι απροσδιόριστα.

 

η μπασογραμμη ειναι ολα τα λεφτα ομως,ε?ε? ;D

 

Έπαιξε ρόλο και το βαρύ και παραμορφωμένο wha-wha εκεί στο 4,00 με 4,30 λεπτό 

 

wah+phaser+od  ;)

 

Superfunk 5,49 λεπτά  Shocked

 

ε μια και θα μας δωκει τα λεφτα η Μερκελ για να βγαλουμε το χειμωνα ειπα και εγω να ...ξοδευτω λιγακι... ;D

 

μάλλον δεν έχεις πάει Κατερίνη,Ηράκλειο κλπ .

Ντροπής  Grin.

 

δυστυχως εχω παει και...ακομα να συνελθουν τα...ματακια μου... ;D

 

το συγκεκριμένο μου είναι αρκετά συμπαθές

 

σε ευχαριστω για τη μεγαλοψυχια σου.... ;D

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου