Προς το περιεχόμενο

Επισκευή γρατζουνιών στο καπάκι της ακουστικής


zthanos69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα την βοήθεια όσων γνωρίζουν, αγόρασα μια πολύ καλή ακουστική fender απο φίλο συνφορουμίτη η οποία ομως είναι αρκετά σημαδεμένη στο καπάκι της.Εχει αρκετά επιφανειακά σημαδια και όχι πολύ βαθιά γδαρσίματα, ούτε σπασίματα .Που μπορω να παω για την επισκευή τους? χωρίς να μου πάρουν το σκάλπ..! Αν υπάρχει και τρόποσ να το κάνω μόνοσ μου,  οδηγίεσ η υπόδειξη σχετικού ποστ είναι ευπρόσδεκτα ! ευχαριστώ εκ των προτέρων

Thanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυψη των σημειων που δεν θες να πειραχτουν με χαρτοταινια, ελαφρο wet sanding με 2000 και μετα με 3000 και μετα με 4000 γυαλοχαρτο νερου "απαλα ομως" μεχρι να εξαφανιστουν οι γρατζουνιες και να γινει θαμπο το βερνικι και μετα γυαλισμα με αλοιφη.. υποψιν οτι εγω εξαφανισα ετσι τις γρατζουνιες απο την ακουστικη μου και την ξαναγυαλισα εν σημαινει οτι αυτος ο τροπος ειναι σωστος η οτι δεν υπαρχει αλλος, οποτε θα προτεινα να περιμενεις και τους πιο εμπειρους να σου απαντησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου