Προς το περιεχόμενο

Η αποθεωση του Μπιγαλη


solega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φωναρα ο Κωστακης....Εχω ριξει γκομενες εγω με τα τραγουδια του πιτσιρικας που το μονο σεξουαλικο που ειχαμε ηταν το......"Σωπα ρε μαλακα.....της επιασες το χερι?"  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επ' ευκαιριας ηθελα να πω οτι μαλλον δεν ειναι σωστο να κρινουμε την μουσικη "αξια" καποιου απο τα χιτακια του.

Χθες συγκεκριμενα ηχογραφουσα σε ενα στουντιο και στο τελος μου βαζει ο ηχοληπτης 3 τραγουδια ηχογραφημενα απο καποιον που τραγουδαει και παιζει ακουστκη κιθαρα (live take σαν demo)

Επαθα την πλακα μου.

Αγγλικος στιχος, συνθεση "αντε γεια", φωνη χροια και κουρδισμα παλι "αντε γεια".

Ρωτα ποιος ειναι?

Σαββιδακης μου λεει.

Ντοοιιινννν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Σπύρο, αλλά δυστυχώς τα χιτάκια τους φτάνουν στα αυτιά μας...

Και που ειναι το κακο ? Παιξε και εσυ του Αιγαιου τα blues να βρεις την υγεια σου  :D :D :D

 

Επ' ευκαιριας ηθελα να πω οτι μαλλον δεν ειναι σωστο να κρινουμε την μουσικη "αξια" καποιου απο τα χιτακια του.

Χθες συγκεκριμενα ηχογραφουσα σε ενα στουντιο και στο τελος μου βαζει ο ηχοληπτης 3 τραγουδια ηχογραφημενα απο καποιον που τραγουδαει και παιζει ακουστκη κιθαρα (live take σαν demo)

Επαθα την πλακα μου.

Αγγλικος στιχος, συνθεση "αντε γεια", φωνη χροια και κουρδισμα παλι "αντε γεια".

Ρωτα ποιος ειναι?

Σαββιδακης μου λεει.

Ντοοιιινννν

Την εχω παθει και εγω ετσι με Ενδελεχεια και Μητσοτακη...... ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επ' ευκαιριας ηθελα να πω οτι μαλλον δεν ειναι σωστο να κρινουμε την μουσικη "αξια" καποιου απο τα χιτακια του.

 

Διαφωνώ αγαπητέ Σπύρο. Ο καθένας κρίνεται σύμφωνα με αυτό που αποφασίζει να παρουσιάσει δημοσίως. Αλλιώς δε θα έπρεπε να κρίνουμε κανέναν ποτέ (ούτε αρνητικά, ούτε θετικά) βάσει του ενδεχομένου στις ιδιωτικές του στιγμές να είναι "αλλιώς".

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ αγαπητέ Σπύρο. Ο καθένας κρίνεται σύμφωνα με αυτό που αποφασίζει να παρουσιάσει δημοσίως. Αλλιώς δε θα έπρεπε να κρίνουμε κανέναν ποτέ (ούτε αρνητικά, ούτε θετικά) βάσει του ενδεχομένου στις ιδιωτικές του στιγμές να είναι "αλλιώς".

Για αυτο και ειπα να του πει, να τα δωσει σε κανα αμερικανο τα κομματια να γινουν χιτ (εκει που πρεπει - αφου εδω θα τα ακουγε μονος του) και μετα να βγει δω να τα παιζει ως "ο συνθετης των μεγαλων επιτυχιων του ταδε αμερικανου", να τα 'κονομαει, να τον σεβονται και να τον παραδεχονται κι ολοι και να ξεχασουν και "το κοριτσι μου κοιμαται".  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου