Προς το περιεχόμενο

Φτωχός και άφραγκος, πώς προωθεί ένα σίνγκλ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εεεε, χμμμ, γκουχ, γκουχ, με το μπαρδόν δηλαδής απλά να πω κι εγώ την άποψή μου.

 

Κώστα, η διαφορά είναι ότι ο Μίλτος έκανε την κίνηση και κατέληξε στο δικό του (σωστό ή λάθος) συμπέρασμα.

Εσύ απλά διαφωνείς από κάποια εμπειρία περιμένοντας την ιστορία να σε δικαιώσει.....

 

Σίγουρα όλα (ακόμα και οι μελέτες, μαθηματικοί τύποι, γραφήματα, εξισώσεις, αποδόσεις) αποτελούνται από τις 4 βασικές πράξεις των μαθηματικών αλλά, αν και δεν είμαι σίγουρος για τον λόγο (εσύ πρέπει να το ξέρεις καλύτερα αφού μιλάς με τόση βεβαιότητα) είμαι σίγουρος ότι μόνο απλά δεν είναι τα οικονομικά στις σύνθετες σημερινές κοινωνίες, άσχετα με τι ισχυρίστηκε κατά καιρούς ο κάθε αποφθεγματολόγος.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενταξει, δεν εχω προθεση να απαξιωσω τον Μιλτο και την προσπαθεια του για το θεμα που επικροτώ. Εξ αλλου εγω δεν εθεσα ενα συγκεκριμενο πλανο στο πρωτο μου ποστ, ουτε ξερω τις ακριβεις παραμέτρους του σχεδιασμού του πλανου του Μιλτου και όλη τη στιχομυθία για να κρινω το συμπερασμα. Αν  ηξερα μπορει το  συμπερασμα μου για το συγκεκριμενο πλανο να ηταν οτι ειναι  αδυνατο η ασυμφορο να πραγματοποιηθεί.

 

Ειναι ατοπο να εξετασουμε ποιος εχει δικιο πραγματικα, αν θες audiokosta, ναι δεχομαι οτι απο τα συμφραζομενα διαφαινεται οτι ο Μιλτος ειναι ενα βημα μπροστά μου επιχειρηματολογικα. Δεν ειμαι κομπλεξικος............... ειμαι απλα θεότρελος.

 

Το πεταμε λεφτα ειναι υποκειμενικο , ενας οπως ειπες που εχει λεφτα πολλα η και καποιοι μπορουν και τα έχουν διαθεσει χωρις να εχουν κερδος ακομα και αν το οραμα τους να μην ειχε την ποθητη  διαρκεια στο χρονο. Το εκαναν απο ευχαριστηση , αλτρουϊστικα. Αυτο ειναι και το νόημα της προσφοράς και θα επρεπε να ειναι το πνευμα των ΜΚΟ.

 

Το συστημα ειναι μεταβλητο.

 

Φυσικα δεν θα μπορεσω να φτιαξω αυτη τη στιγμη ενα δικο μου πλανο για το θεμα και να το παραθεσω ως εξεταση. Βαριέμαι και αρεσκομαι στη φιλοσοφικη προσεγγιση προς το παρον.

Απλα δεν δεχομαι αν θελετε το απολυτο ¨ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ"

 

Εγω μιλαω με βεβαιοτητα αλλα δεν διεκδικω να εκλαμβανονται τα λεγομενα μου ως σημειο αναφορας, γιατι ειμαι ενα σκουληκι.

 

Εμενα μου αρεσει να ειμαι και αποφθεγματολογος και γνωμικολόγος.

Δεν είμαι βέβαια μόνο αυτό. Ειμαι πολλά άλλα και είμαι περήφανος γι αυτο.

Ειμαι και διαπρεπής στις θετικες επιστήμες, παιζω καλό μπασκετ και ακουω με ευχαριστηση τους συνομιλητες μου. Δεν θελω να διακριθω.

 

Τωρα ποιος υπουργος το ειπε, ειχα διαβασει τη δηλωση πριν 15 και χρονια, δεν το θυμαμαι το ονομα, παντως την ειχα διαβασει με ενδιαφερον γιατι ηταν ενδιαφερουσα η συνεντευξη.

 

Δεν την εκλαμβανω βεβαια και ως αξίωμα.

Σχετικά είναι όλα ανάλογα με το θέμα, δεδομένα, την εποχή.

 

Και εγω θελω το Τζοκερ αλλα δεν ........ γιατι βαρεθηκα να δουλευω , θελω να δινω λεφτα για παγια υποχρεωσεις εξοδα και να με αφηνουν ησυχο ολη μερα να παιζω videogames, μουσικη, γυμναστικη και να πινω καφεδες και τετοια, να ειμαι ρεμαλι, βαρεθηκα να ειμαι σκλάβος τους.

 

 

 

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και εγω θελω το Τζοκερ αλλα δεν ........ γιατι βαρεθηκα να δουλευω , θελω να δινω λεφτα για παγια υποχρεωσεις εξοδα και να με αφηνουν ησυχο ολη μερα να παιζω videogames, μουσικη, γυμναστικη και να πινω καφεδες και τετοια, να ειμαι ρεμαλι, βαρεθηκα να ειμαι σκλάβος τους.

 

 

 

 

 

 

 

 

Δεξιά κι αριστερά, ίδια είν τ' αφεντικά.

ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ίδιο συνδικάτο

 

και στο βάθος..........η φτώχια φέρνει γκρίνια.

Μαζέψτε μούρα , θα κάνει πείνα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή στραβός είναι ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε

 

όσα δεν φτάνει η αλεπού, τα φτάνει η καμηλοπάρδαλη.

 

Απο την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.

 

Εκλογές ΕΔΩ και ΤΩΡΑ!

Ειμεθα έθνος ανάδελφον!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου