Προς το περιεχόμενο

Σωστοι Luthiers στη Αθηνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα δεν εισαι και τοσο κοντα με τα τεχνικα θεματα τα οποια ασχολείσαι στη συγκεκριμενη περιπτωση..

 

εκτος και αν εισαι στο τεχνικο μερος της εκτυπωσης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εύχομαι μέχρι τότε να με έχουν διαγράψει από το Νοιζ... γιατί θα πάρει αρκετούς "κοκκόρους"... η μπάλα !!!

 

Mεσσάλιε λέγε πότε να συνεδριάσουν τα μουστικά μήλη δια την διαγραφή.............λέγε λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες κουλάρετε λίγο!

Όλοι μας με μουσική ασχολούμαστε, αν είναι να σφαζόμαστε κι εμείς .......

Έχεις δίκιο...αλλά λές γι αυτό να μην πηγαίνουμε μπροστά και στη μουσική και να θάβουμε ο ένας τον άλλον και να το παίζουμε ότι εγώ ειμαι ο best of the best ο eight finger tapping?? Τι να μου πει εμένα ο Βάις και ο Σατριανίδις να ουμ??

Μάλλον αυτό θα φταίει......

Πάντως πιστεύω ότι αν πας σε μαγαζί στα γνωστά εδώ των Αθηνών και μπεις και ρωτήσεις αν είναι τεχνίτες,luthiers ή builders μαλλον θα σε πάρουν με τις λεμονόκουπες λέω εγώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο...αλλά λές γι αυτό να μην πηγαίνουμε μπροστά και στη μουσική και να θάβουμε ο ένας τον άλλον και να το παίζουμε ότι εγώ ειμαι ο best of the best ο eight finger tapping?? Τι να μου πει εμένα ο Βάις και ο Σατριανίδις να ουμ??

 

Ο καβγάς έγινε για το πάπλωμα όπως πάντα... Δεν μιλήσαμε για μουσική (ο φίλος που μαλώνουμε τόση ώρα μπορεί να παίζει υπέροχα) αλλά για ορολογία και τεχνικούς όρους... Τέσπα βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο... Καλή συνέχεια και καλές μουσικές να έχουμε!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη θυμαστε την ταινια του Βεγγου, Πρακτορ ΘουΒου; Που τα κανει π...να στο ζαχαροπλαστειο, και μπαινει ενας γερος και τον ρωταει:

 

-Εσυ τι θες;

-θα ηθελα μια τουρτα για το σπιτι!

-Δεν πειραζει, θα την φας εδω!

 

Στο 5:40 εδω

 

 

Ε, λοιπον, σαν αυτον νιωθω τωρα, γιατι μονο 2 απαντησεις ειχα για το πού να στειλω την κιθαρα για καλο setup!!!

 

Την τουρτα, την θελω Black Forrest!!!

 

;D ;D ;D

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δήμου

Καγμάκης

Οικονομάκης

Tυχαία η σειρά....

Αν θέλεις άλλους 30 τεχνικούς για ένα ΑΠΛΟ set up πες μου ή να σου κλείσω μεταφορική για Corona California στο USA Custom Shop της Fender!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω! Χμ, Corona ε; Δεν ´κακη ιδεα... Στη χειροτερη, βουταω μια corona με λεμονακι, και η κιθαρα ειναι ετοιμη!!!! :)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Messalion... δεν διαφωνούμε. Απλά όλα τα πράγματα στην ώρα τους ! Ξέρω πως γνωρίζεις τι ακριβώς εννοώ. Θα ήθελα τα παραδείγματά μου να είναι ακριβέστατα μιας και αναπόφευτα θα "θίξουμε υπολήψεις". Αφού αν μη τι άλλο θα μιλήσουμε για "μαστόρια" που σετάρουν... καταστρέφοντας όργανα ! Λίγη υπομονή λοιπόν... αφού μπορεί αμέσως μετά να χρειαστεί συνέχεια σε άλλα επίπεδα... κυρίως νομοθεσίας !

Έτσι λοιπόν θα μου επιτρέψεις να έχω λίγο χρόνο στην διάθεσή μου...

Εγω δεν θελω να σε πιεσω να κανεις κατι....και βεβαια να παρεις ΟΣΟ χρονο θελεις προκειμενου να κανεις μια σωστη αναφορά,καλο θα ηταν ομως να αφησουμε εξω τα ονοματα και τους δαχτυλους για τον απλο λογο οτι προσωπικα στον καθενα δεν μας φταινε σε τιποτα,σε αλλους μπορει και αν θελουν να το προσδιορισουν οι ιδιοι οι παθοντες.Το αφηνω πανω σου εφοσον εχεις στοιχεια λοιπον.

Mεσσάλιε λέγε πότε να συνεδριάσουν τα μουστικά μήλη δια την διαγραφή.............λέγε λαίμαι  ;D ;D ;D

Σε 8 μερες,θα εχει παχυνει και ο κοκορας που θα σφαξουμε στο βωμο και θα γινει μια τελετη μουρλια  :D :D :D (χαχαχα τρελαρα Σαμυ  ;D ;D ;D)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Holystone Πράγματι,είσαι σαν τον τύπο με την τούρτα. ;D ;D ;D

 

Εγώ θα σου πρότεινα:

Οικονομάκη(Enigmagt) Νέα Σμύρνη.

Peter(Rockpile) Βύρωνα.

 

Αφού μιλάμε για Αθήνα,θα βρεις άκρη.

Αν ήσουν σε καμιά τραχανοπλαγιά, θα σε στέλναμε σε κανένα βουλκανιζατέρ,που στα ρεπά του είναι και luthier. ;D

                                           

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου