Προς το περιεχόμενο

Σωστοι Luthiers στη Αθηνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

βιβλίο??  ::)

Τσεκαρε πιο πανω......

 

Γιατι ομως συνεχιζει ο AXLNICK να αναλωνεται σε αψιμαχιες δημοτικου με τα υπολοιπα μελη και δεν μου απανταει σε αυτο που τον ρωτησα ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου απανταει σε αυτο που τον ρωτησα ?

Γιατί πολύ απλά είναι κολλημένος κι οποιαδήποτε ΛΟΓΙΚΗ, με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ απάντηση αντίθετη στη δικιά του ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!

Χαρακτηριστικό ιδίωμα του ελληνάρα που νομίζει πως τα ξέρει όλα και προσπαθεί να βγει Ainstein ανάμεσα σε UFO!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όπως το πες... Ελληνάρας ! Μόνο που πιο ελληνάρες από αυτούς που επιμένουν στην λογική του "τα κάνω όλα και με λένε Λόλα" δεν υπάρχουν....

Αγαπητέ Messalion... μην ανησυχείς.... θα γράψω και τα παραδείγματα που θες (ατέλειωτα). Εύχομαι μέχρι τότε να με έχουν διαγράψει από το Νοιζ... γιατί θα πάρει αρκετούς "κοκκόρους"... η μπάλα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο ελληνάρες από αυτούς που επιμένουν στην λογική του "τα κάνω όλα και με λένε Λόλα" δεν υπάρχουν....

Συμφωνούμε απόλυτα λοιπόν... Για αυτό υπάρχουν διάφοροι άνθρωποι για διαφορετικές δουλείες... Όχι ένας για όλα... Οπότε αφού παραδέχτηκες το λάθος σου πάμε παρακάτω!!!  ;D

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Messalion... μην ανησυχείς.... θα γράψω και τα παραδείγματα που θες (ατέλειωτα). Εύχομαι μέχρι τότε να με έχουν διαγράψει από το Νοιζ... γιατί θα πάρει αρκετούς "κοκκόρους"... η μπάλα !!!

Μα χωρις πλακα ΘΕΛΩ να παραθεσεις παραδειγματα για τον λογο να γινουν παραδειγμα προς αποφυγην.Κανεις δεν θα σε διαγραψει απο το νοιζ επειδη εχεις αντιθετη αποψη απο μερικους,ισα ισα που το νοημα μιας συζητησης και δη ιντερνετικης ειναι και να παραθετωνται σκεψεις και εμπειριες που δεν συμβαδιζουν με τα τετριμενα......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Messalion... δεν διαφωνούμε. Απλά όλα τα πράγματα στην ώρα τους ! Ξέρω πως γνωρίζεις τι ακριβώς εννοώ. Θα ήθελα τα παραδείγματά μου να είναι ακριβέστατα μιας και αναπόφευτα θα "θίξουμε υπολήψεις". Αφού αν μη τι άλλο θα μιλήσουμε για "μαστόρια" που σετάρουν... καταστρέφοντας όργανα ! Λίγη υπομονή λοιπόν... αφού μπορεί αμέσως μετά να χρειαστεί συνέχεια σε άλλα επίπεδα... κυρίως νομοθεσίας !

Έτσι λοιπόν θα μου επιτρέψεις να έχω λίγο χρόνο στην διάθεσή μου... Αναφορικά με τους προλαλήσαντες δεν ασχολούμαι άλλο. Ο νοών νοείτω... Θα ξαναγράψω όταν θα υπάρχει άποψη που δεν θα χλευάζει αλλά θα τεκμηριώνει. Όταν πέραν των ευφυολογημάτων της πλάκας θα μιλάει με μεστά και συγκροτημένα επιχειρήματα...

Αυτά προς το παρών... εις το επανιδείν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες κουλάρετε λίγο!

Όλοι μας με μουσική ασχολούμαστε, αν είναι να σφαζόμαστε κι εμείς .......

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου