Προς το περιεχόμενο

"Wanted Man"


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να πω και γω τώρα γείτονα, τα είπαν όλα οι προηγούμενοι αναλυτικότατα. Πολύ ωραίο άσμα, με ψυχή, αλλά θα σταθώ περισσότερο στα φωνητικά σου (πάλι), είσαι τελικά τραγουδισταράς και "αλήτης" ;D  (γιά το είδος που παίζεις).

Θα μπορούσε να είναι κάλλιστα από τις μεγάλες επιτυχίες του Iggy Pop π.χ.
+1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οχι.......... εγω σε ευχαριστω.

Εκτός από μοναδική λάμψη τελικά έχεις και πολύ ευγενικό χαρακτήρα φίλε cos .Να είσαι καλά.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το κομμάτι το άκουσα πριν 3 ώρες,μετά από 8 ώρες συνεχούς διαβάσματος,οπότε ήθελα να ξελαμπηκάρω πριν γράψω.Πάρα πολύ ωραίο τραγούδι,είστε πολύ δεμένη μπάντα,αλήτες με την καλή έννοια του όρου.Εμένα αντί να με ''χτυπήσει στα μούτρα'' το κομμάτι με χαλάρωσε,δεν ξέρω γιατί,μάλλον η μέρα μου είχε τερματίσει το επίπεδο έντασης και είχε μόνο χαλάρωση από 'δω και πέρα! ;D

 

*Καλό θα ήταν kateme να φτιάξετε ένα profile στο soundcloud,ή στο bandcamp,ή σε κάποιο site σαν αυτά,ώστε να έχουμε καλύτερη πρόσβαση στα τραγούδια σας και να μπορείτε να τα παρουσιάσετε και πιο ολοκληρωμένα.Αυτό όμως είναι άσχετο,γιατί και αυτό το κομμάτι ήταν εξαίρετο.Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γείτονα αμ'πως  χεχεχε.Πρόβα στο φούλ.Είχα φτιάξει πιο μεγάλο σόλο αλλά το μαγικό χέρι του ενορχηστρωτή Haris μου το΄κοψε.Εννοείτε ότι οτιδήποτε μου λέτε εδώ μπαίνει με καποιο τρόπο σε ότι δουλέυω και νομίζω ότι τα πάω καλά.Οσο για την φωνή ,το παλέυω και σωστά είπες για το είδος ,γιατί δεν είμαι για πολλά πολλά.Αντε να κανονίσουμε και κανα καφεδάκι αν έρχεσαι Βέροια.Θα ερχομούνα εγώ γιατί γουστάρω τρελά Αλεξάνδρεια(Desperado,sfinakia kai oti nanai)αλλά δεν έχω ρόδα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι το άκουσα πριν 3 ώρες,μετά από 8 ώρες συνεχούς διαβάσματος,οπότε ήθελα να ξελαμπηκάρω πριν γράψω.Πάρα πολύ ωραίο τραγούδι,είστε πολύ δεμένη μπάντα,αλήτες με την καλή έννοια του όρου.Εμένα αντί να με ''χτυπήσει στα μούτρα'' το κομμάτι με χαλάρωσε,δεν ξέρω γιατί,μάλλον η μέρα μου είχε τερματίσει το επίπεδο έντασης και είχε μόνο χαλάρωση από 'δω και πέρα! ;D

 

*Καλό θα ήταν kateme να φτιάξετε ένα profile στο soundcloud,ή στο bandcamp,ή σε κάποιο site σαν αυτά,ώστε να έχουμε καλύτερη πρόσβαση στα τραγούδια σας και να μπορείτε να τα παρουσιάσετε και πιο ολοκληρωμένα.Αυτό όμως είναι άσχετο,γιατί και αυτό το κομμάτι ήταν εξαίρετο.Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές!

Βill σε ευχαριστώ φίλε και έχεις δίκιο σε αυτό που λες για τα μέσα.Ολα θα γίνουν(φαντάσου δεν έχω καν facebook ένα πράμα)απλά είμαστε ακόμα σε περίοδο πρόβας και θέλουμε δουλεια ακόμα είναι η αλήθεια.Αυτό το τραγούδι έχει γίνει στο δικό μου home stoudio.Τα παίζω όλα και τα τύμπανα είναι κονσέρβα και επίσης ο μπασίστας έκανε φωνητικά.Είναι ο ήχος μας και κομμάτι που παίζουμε ,γιαυτο και το προλόγησα σαν μπάντα μιας και τέτοια πάνω κάτω παίζουμε.Ολα θα γίνουν πάντως και είμαστε ακρίβως στη φάση που αρχίζουμε και τα ψάχνουμε.Να΄'σαι καλά Bill και πάλι σε ευχαριστώ φίλε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βill σε ευχαριστώ φίλε και έχεις δίκιο σε αυτό που λες για τα μέσα.Ολα θα γίνουν(φαντάσου δεν έχω καν facebook ένα πράμα)απλά είμαστε ακόμα σε περίοδο πρόβας και θέλουμε δουλεια ακόμα είναι η αλήθεια.Αυτό το τραγούδι έχει γίνει στο δικό μου home stoudio.Τα παίζω όλα και τα τύμπανα είναι κονσέρβα και επίσης ο μπασίστας έκανε φωνητικά.Είναι ο ήχος μας και κομμάτι που παίζουμε ,γιαυτο και το προλόγησα σαν μπάντα μιας και τέτοια πάνω κάτω παίζουμε.Ολα θα γίνουν πάντως και είμαστε ακρίβως στη φάση που αρχίζουμε και τα ψάχνουμε.Να΄'σαι καλά Bill και πάλι σε ευχαριστώ φίλε.

 

Η μουσική έχει σημασία,τα σόλιαλ μίδια μπορούν να περιμένουν!Συνεχίστε να στήνετε έτσι όμορφα τη μπάντα.Δεν ακούω συχνά αυτό το ιδίωμα,αλλά με έχει κερδίσει ότι έχετε προσωπικό ήχο.Αυτό μετράει στην τελική ό,τι είδος και αν παίζεις.Keep it up! :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να κανονίσουμε και κανα καφεδάκι αν έρχεσαι Βέροια
  Νέος και ανύπαντρος ερχόμουν καθημερινά (μαζί με την Θεσ/νίκη έχετε τις πιό όμορφες γυναίκες ;)), τώρα έρχομαι, αραιά και πού, μόνο για τα δικαστήρια, την αστυνομία και την νομαρχία ;D. Πάντως όντως πρέπει να κανονίσουμε έναν καφέ, μιά μπύρα ή έστω ένα Jack ρε παιδί μου 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Βill,γενικά προσπάθω να κρατάω τα πράγματα απλά αποφέυγοντας όσο μπορώ το απλοικό.Με ενδιαφέρει πολύ η ενέργεια και να περνά καλά αυτός που ακούει άσχετα αν είναι το στυλ του ή όχι ,όπως και στην δικιά σου περίπτωση.Το να μου λένε ανθρώποι με διαφορετικά ακούσματα ξες βαράτε καλά συνεχίστε είναι ένα μεγάλο στοίχημα για μένα και για την μπάντα που στήνουμε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου