Προς το περιεχόμενο

"Wanted Man"


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ενα καινούργιο τραγούδι που παίζουμε με την μπάντα.Για πρώτη φόρα έγραψα δέυτερες φωνές(φωνητικά κάνει ο μπασίστας της μπάντας).Βοήθησε και ο Χαρης λίγο στη στούντιο ενορχήστωση αν και στις πρόβες το παίζουμε αλλιώς.Ενα απλό τραγούδι χωρίς πολλά πολλά.Περιμένω τα σχόλια και την κριτική σας όπως κάθε φορά.Ευχαριστώ.

Wanted_Man.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ καλό. Μ' έφτιαξες. Αλητεία και στα μούτρα. Θα μπορούσε να είναι κάλλιστα από τις μεγάλες επιτυχίες του Iggy Pop π.χ.

 

Εύγε!

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό. Μ' έφτιαξες. Αλητεία και στα μούτρα. Θα μπορούσε να είναι κάλλιστα από τις μεγάλες επιτυχίες του Iggy Pop π.χ.

 

Εύγε!

 

+2112 αυτα ακριβως σκεφτομουνα!

 

θα θελα μονο να μπουσταρεις τα refren με ντουμπλαρισμενες βρωμικες κιθαρες

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η ενέργεια που βγάζει αλλά μετά τι .......... ;

 

Η αλητεία στη φωνή το σώνει αλλά νοιώθω σα να το είπες το τραγούδι στο 1ο λεπτό.

 

Εκεί κάπου στο 2:27 το σόλο φώναζε για κάποιο απλό bend έντασης.

 

Έχω κάποιες επιφυλάξεις για το ανηλεές μπάσο (και τη μποτιά που kateme "λείπει") αλλά και κάποια ζητηματάκια sync με την ντραμς αλλά δατς όνλι μι και μάλλον διυλίζω τον κώνοπα ....

Μια χαρά κομμάτι ήταν.

Μπράβο παίδες.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό. Μ' έφτιαξες. Αλητεία και στα μούτρα. Θα μπορούσε να είναι κάλλιστα από τις μεγάλες επιτυχίες του Iggy Pop π.χ.

 

Εύγε!

Eυχαριστώ Σπύρο.Αυτά ήταν τα συστατικά κατα κάποιο τρόπο και το αποτέλεσμα που ήθελα να βγεί.

+2112 αυτα ακριβως σκεφτομουνα!

 

θα θελα μονο να μπουσταρεις τα refren με ντουμπλαρισμενες βρωμικες κιθαρες

Ευχαριστώ Saki,πρσπαθώ όσο μπορώ να δώσω τον ήχο της μπάντας ,ειμαστέ τρίο ακόμα και την διπλή κιθάρα στο σόλο και μετά την σκέφτηκα,θελώ να πω σκέφτηκα να το κάνω στρειτ τριο χωρίς διπλές αλλά δεν άντεξα τελικα.Θα το δω πάντως αυτό που λες.

Δε χρειαζεται κανεις και τιποτα παραπανω.

Tα 'σπασες Γεωργιε και μπραβο σου!

Γιώργη σε ευχαριστώ άρχοντα,να είσαι καλά.

Ωραία η ενέργεια που βγάζει αλλά μετά τι .......... ;

 

Η αλητεία στη φωνή το σώνει αλλά νοιώθω σα να το είπες το τραγούδι στο 1ο λεπτό.

 

Εκεί κάπου στο 2:27 το σόλο φώναζε για κάποιο απλό bend έντασης.

 

Έχω κάποιες επιφυλάξεις για το ανηλεές μπάσο (και τη μποτιά που kateme "λείπει") αλλά και κάποια ζητηματάκια sync με την ντραμς αλλά δατς όνλι μι και μάλλον διυλίζω τον κώνοπα ....

Μια χαρά κομμάτι ήταν.

Μπράβο παίδες.

 

 

Πιστεύω οτί η λέξη ενέργεια ήταν ένα απο τα ζητούμενα.Μπορούσα να γράψω και άλλα στιχάκια ,στην αρχή μάλιστα είχα γράψει αλλά σκέφτηκα απο το να λέω την ιστορία που τον έκανε καταζητούμενο να δώσω μόνο την σπίντα και την ένταση της καταδίωξης.Οπως και να'χει σε  ευχαριστώ Κώστα

   Ενα καινούργιο τραγούδι που παίζουμε με την μπάντα.Για πρώτη φόρα έγραψα δέυτερες φωνές(φωνητικά κάνει ο μπασίστας της μπάντας).Βοήθησε και ο Χαρης λίγο στη στούντιο ενορχήστωση αν και στις πρόβες το παίζουμε αλλιώς.Ενα απλό τραγούδι χωρίς πολλά πολλά.Περιμένω τα σχόλια και την κριτική σας όπως κάθε φορά.Ευχαριστώ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ geodimitri,ήμουν αλητάκος στα νιάτα μου,χεχεχε και τώρα στα γεράματα βγαίνει το κατακάθι.Χεχε,πλάκα κάνω.Ευχαριστώ και πάλι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μπασο στην ηχογραφηση "βομβιζει" λιγο γι αυτο και η μποτα ισως δεν δεσποζει οπως θα επρεπε οπως ειπε αλλωστε και ο ηχοκωστας.

 

Κατα τα αλλα φυσικα ειναι εξαιρετικη δουλεια, με καλες ερμηνειες κλπ.

Εξαιρετικοτατο, ευγε σας!!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ άνθρωπε με την μοναδική λάμψη.Οντως και γω που το άκουγα πριν που ξάπλωνα και έχω το bass woofer δίπλα ,είδα ότι το μπάσο είναι λίγο τσίτα.Πρέπει να πάρω μόνιτορ σε κάποια φάση γιατί αυτό το 2συν1 που έχω(και εκέι κάτου που έχω το γούφερ με μπερδέυει)με μπερδέυει τελικά ή να άλαξω θέση στο γούφερ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου