Προς το περιεχόμενο

"Wanted Man"


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Νέος και ανύπαντρος ερχόμουν καθημερινά (μαζί με την Θεσ/νίκη έχετε τις πιό όμορφες γυναίκες ;)), τώρα έρχομαι, αραιά και πού, μόνο για τα δικαστήρια, την αστυνομία και την νομαρχία ;D. Πάντως όντως πρέπει να κανονίσουμε έναν καφέ, μιά μπύρα ή έστω ένα Jack ρε παιδί μου 8)

Οπότε γουστάρεις άσε που ψήνω και κάνα λαιβάκι στο Ιωσηφ (desperado) αν ακόμα κάνει γιατί εδώ είμαστε επικυρηγμένοι(όνομα και πράγμα τελικά)χεχεχεχε.Οντως τα κορίτσια αυτής της πόλης είναι κούκλες ,αλλά έχουν και αυτό το βεροιώτικο σύνδρομο το οποίο θα σου αναλύσω πίνωντας jack και καπνίζωντας πολλά τσιγάρα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πω πω, και άνοιξα μπύρες (δύο μαζί)! :D

Μπράβο ρε παιδιά.

Πάρα πολύ ωραίο.

Μπράβο και σε σένα Γιώργο, τραγουδάς με πραγματικά ιδιαίτερο "χαρακτήρα" και η χροιά σου σκίζει.

 

Συνεχάτε παλικάρια.

Βαράτε ρεεεεεε!

 

Γουστάρουμε.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα φτιάξει πιο μεγάλο σόλο αλλά το μαγικό χέρι του ενορχηστρωτή Haris μου το΄κοψε.

Μπράβο ρε Γιώργη... Σε ένα φόρουμ γεμάτο κιθαρίστες έγραψες ότι ένας ντράμερ σε 'ψησε να κόψεις το σόλο.

Θέλεις να με βρουν σε κανά χαντάκι; ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη βρήκα ένα κεφάλι αλόγου στο κρεβάτι μου Χαρη.Πάω μπαλκόνι για τσιγάρο και κοιτάω πίσω μου.Λες ?χαχαχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω, και άνοιξα μπύρες (δύο μαζί)! :D

Μπράβο ρε παιδιά.

Πάρα πολύ ωραίο.

Μπράβο και σε σένα Γιώργο, τραγουδάς με πραγματικά ιδιαίτερο "χαρακτήρα" και η χροιά σου σκίζει.

 

Συνεχάτε παλικάρια.

Βαράτε ρεεεεεε!

 

Γουστάρουμε.

Ευχαριτσώ Φιουζιον ,εγώ να δεις πόσα διπλά Τζακ έχω τζούξει για να στρώσω λαρύγγι.Και μιλάω για φυάλες ,χεχεχε.Να'σαι καλά βαράμε όσο μπορούμε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που επαναφέρω το κλιπ μετά από τόσες μέρες, μα έλειπα και το λαπιτόπι μου, έχει ένα θεματάκι, βρίσκεται στο έτος 9999 και αδυνατούσα να ακούσω κλιπ ;D

 

Με άρεσε πουλί, ίσως είναι το καλύτερό σου-σας. Έχεις φωνάρα που ταιριάζει στο είδος.............αυτά τα περί αλητείας τα αφήνω για τους φλούφλιδες ;D ;D ;D Δλδ τι επειδή καπνίζουμε 2-3 πακέτα τη μέρα και πίνουμε κανά δυο λτ Τζακ είμεθα αλήται?

 

Προς εκλεκτόν ηχοληπτοτομαριστή. Καλή η δουλειά σου στο πνεύμα, μόνο μια μικρή παρατήριξης ;D

Μέχρι του σόλο, μάλλον θέλει λίγο πείραγμα η ρυθμ σέξιον, μου δείχνει αλαφρά άδεια.

Πάντα τέτοια.  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ΧΕΧΕΧΕ.Σαμυ μερσώ.

  Θυμόμουν που μας είχαν πάρει στο κατόπι κάποτε και άρχισαν να πέφτουν οι σφαίρες βροχή.Στο τμήμα κλασικά ο καλός και ο κακός μπάτσος.χεχεχεχε.I am a wanted man μετά με μπόλικα τσιγάρα και jack.¨Ολα εμπειρίες ζωής είναι εν τέλη.χεχεχεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου