Προς το περιεχόμενο

jingle bells αναποδα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν τολμω να το ακουσω τουλαχιστον αν δεν φορεσω πανα.ακουγονται δαιμονικες φωνες.αν και δεν ξερω τι λεει.αν ξερει καποιος ας μου πει...ξερει κανεις κατι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για το συγκεκριένο δεν ξέρω κατι... Ξέρω για ενα τις Μαρινελλας(!?) που αν το παίξεις ανάποδα ΛΕΓΕΤΑΙ οτι ακούγεται μια φωνή που λέει κατι satan things like "θα χύσουμε το αίμα των εχθρών μας στο όνομα του Lucifer' και κάτι τέτοια... Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια...

 

Επίσης λένε πως οι στίχοι του hotel california μιλούν για ένα σατανιστικό οίκο, τον hotel california, που ιδρύθηκε το 1969 (we haven't that spirit here since 1969)....

 

Αυτά ξέρω... Τώρα αν αληθεύει κάτι... θα σε γελάσω... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχογράφησε τη φωνή σου και παίξτην ανάποδα.Αν βάλεις και λίγο reverb πας για διπλή πάνα :lol: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το συγκεκριένο δεν ξέρω κατι... Ξέρω για ενα τις Μαρινελλας(!?) που αν το παίξεις ανάποδα ΛΕΓΕΤΑΙ οτι ακούγεται μια φωνή που λέει κατι satan things like "θα χύσουμε το αίμα των εχθρών μας στο όνομα του Lucifer' και κάτι τέτοια... Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια...

 

Επίσης λένε πως οι στίχοι του hotel california μιλούν για ένα σατανιστικό οίκο' date=' τον hotel california, που ιδρύθηκε το 1969 (we haven't that spirit here since 1969)....

 

Αυτά ξέρω... Τώρα αν αληθεύει κάτι... θα σε γελάσω... 8)[/quote']

 

αυτό για το hotel california ισχύει...άλλωστε είναι σαφές αν μεταφράσεις τους στίχους.

επίσης το τραγούδι της μαρινέλλας που αναφέρεις είναι το "κι ύστερα" το οποίο αν βάλεις ανάποδα απλά ακούγεται κάποια στιγμή η λέξη "σατανάς"...τα υπολοιποα ειναι λίγο urban legend :lol:

για τα κάλαντα δεν ξέρω τι παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αν ηχογραφήσω "Σαν να τα σύννεφα το ρίξαν στο ποτό" αν το γυρίσεις ανάποδα σατανάς θα ακουστεί. :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κοιταξτε τι βρηκα! :D

 

Ακριβως πανω στο θεμα μας! 8O

 

http://pub.sinuspl.net/flash/Jingle_Bells_Reversed.swf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σορρυ προκαταβολικα...αν τρομαξετε! :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου