Προς το περιεχόμενο

Δώστε Stoner(και Doom και Post) στον Λαό!!!


johnys1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Λεγόμαστε Spacement,παίζουμε Psychedelic Stoner/Doom (είμαστε ψυχάκιδες γι'αυτό) και στο κανάλι μας στο soundcloud έχουμε κάνει upload (που λεν και στο χωριό μ).

δικό μας υλικό απo live ηχογραφήσεις προβών.

 

 

Τα πιο πρόσφατα κομμάτια,δεδομένων των συνθηκών έχουν αρκετά ικανοποιητικό ήχο θα έλεγα,τα άλλα 2 που είναι πιο παλιά είναι ψιλοσάπια ηχητικά,αλλά σύντομα θα ανέβουν updated recordings (μα τι αρξάν θεέ μου).

Και επειδή είμαστε πολύ της τεχνολογίας και των social media να ΄ουμ πάρτε και τη σελίδα στο Φατσοβιβλίο.

 

https://www.facebook.com/spacementgr

 

Παίζουμε κιόλας το πρώτο live στο An στις 30/11 αλλά μάλλον αυτό είναι για άλλη ενότητα του forum.

Τσεκάρετε οι ντουμοσλατζοστονεραδοποσταδες να δούμε μπας και έχουμε γράψει τίποτα της προκόπης!

 

Αυτά από μένα,το drum machine (not) της μπάντας.

Cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση μάγκες... Ζωντανές ηχογραφήσεις είναι φαντάζομαι έτσι? (ο τραγουδιστής ακούει metallica ε?)

Άντε και περιμένω ηχογράφηση της προκοπής!!!

(το abandoned in my prays πολύ μου άρεσε αν και stoner δεν είναι με την καμία!!!)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση μάγκες... Ζωντανές ηχογραφήσεις είναι φαντάζομαι έτσι? (ο τραγουδιστής ακούει metallica ε?)

Άντε και περιμένω ηχογράφηση της προκοπής!!!

(το abandoned in my prays πολύ μου άρεσε αν και stoner δεν είναι με την καμία!!!)

 

Ευχαριστούμε man....χαχα ναι ο τραγουδιάρης ακουγε αρκετά νομίζω (και φαντάσου έχει κόψει τα πολλά yeah's  :P )

Ναι ζωντανές ηχογραφήσεις είναι,μέσα στο Δεκέβρη-Γενάρη ελπίζουμε να προλάβουμε να γράψουμε με πιο καλή ποιότητα,mastering κ.λ.π

 

Καλα το Abandoned in my prays όντως είναι προς post-metal,δεν είναι stoner.

 

Γενικά,επειδή ακούμε τη τετράδα doom/stoner/sludge/post στο γράψιμο μας βγαίνει συνήθως μια μίξη αυτών.Τώρα καλό ή κακό θα δείξει...τουλάχιστο υπάρχει ποικιλία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου