Προς το περιεχόμενο

GNR - Dont Cry solo


Stavros_F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με backing track αυτή τη φορά, και είπα να δοκιμάσω να γράψω με το GarageBand το οποίο ουδεμία σχέση έχει με το cubase που ψιλογνωρίζω. Τη γνώμη σας! Λάθη, προτάσεις κτλ, απαραίτητα! Ευχαριστώ όσους μπουν στον κόπο! :)

Dont_cry_solo.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα προσωπικα μου αρεσε!! νομιζω ηθελε λιγο παραπανω distortion?? απλα το λεω επειδη εγω θα εβαζα.τωρα ο ηχος ειναι προσωπικο γουστο..μπραβο παντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο σφιγμενος λογω ηχογραφησεως οπως φαινεται και στα βιντεα σου-λογικο,ολοι το εχουμε νομιζω-αλλα μια χαρα στο τελος τελος.

Βαρα αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'στε καλά και οι δύο! Ήδη ακούω πραγματάκια που δεν μου αρέσουν και θα προσπαθήσω να τα διορθώσω. Το θέμα του ήχου προσωπικά δεν με χάλασε ιδιαίτερα, αλλά θα το δοκιμάσω να βάλω λίγο distortion ακόμα, μπορεί να ακουστεί καλύτερα. Thanks!

 

Ρε γμτ.. αυτό το είπαμε και την προηγούμενη φορά.. Δεν ξέρω πώς γίνεται να χαλαρώσεις -ή μάλλον ξέρω με προπόνηση, άσκηση, προπόνηση, άσκηση κτλ κτλ. Αλλά θέλω ακόμα δουλειά. Το παλεύω κάθε φορά, αλλά ακόμα δεν έχω φτάσει σε σημείο ώστε να το παίζω χωρίς το 100% της προσοχής μου, και με βλέπω να θέλω καιρό ακόμα ώστε να παίζω και να ανάβω τσιγάρο ταυτόχρονα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Σταύρο, ωραία προσπάθεια!

 

Έχει τα θεματάκια που συζητήσαμε και στο προηγούμενο βίντεο (σφίξιμο, άγχος) αλλά θα ξεπεραστούν με τον καιρό.  ;)

 

Βαρα αδερφε!

Το αυτό!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Σταύρο, ωραία προσπάθεια!

 

Έχει τα θεματάκια που συζητήσαμε και στο προηγούμενο βίντεο (σφίξιμο, άγχος) αλλά θα ξεπεραστούν με τον καιρό.  ;)

Το αυτό!  ;)

 

Thanks! Είπαμε δουλεύουμε πάνω σε αυτά, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν γνωριζεις οτι κατι σε ηχογραφει η το κοινο σε παρακολουθει σφιγγουν τα παντα..μονο η συνηθεια των δυο παραπανω θα σε κανουν να νιωσεις ανετα..το λεω επειδη το παθαινω..ειδικα στο πρωτο,να ηχογραφεις..το δευτερο το ψιλοαποφευγω ακομα.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Not bad. Το έχεις το solo, καλός ο ήχος. Θέλεις λίγο χαλαρότητα, λίγο sleaziness. Πιες κανα ουισκάκι πριν ξεκινήσεις την επόμενη φορά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετρωγα ενα λαχταριστό παστίτσιο που μόλις είχα βγάλει απο τον φούρνο, αντάλλαζα και sms συγχρόνως και στον media player ηταν πατημένο το repeat.

 

Ακουσα το σόλο σου πάνω απο 30 φορές σίγουρα.

 

Με βεβαιότητα θα σου πω οτι το παίζεις μαι χαρά !!    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου