Προς το περιεχόμενο

"Only for her" - fusiongtr


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και την λυπηρή ασφάλεια που αυτή η βεβαιότητα παρέχει, να προσθέσω.

Έτσι είναι, σίγουρα.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συγχαρητήρια !!! Τα παιδιά σχολίασαν με τον καλύτερο τρόπο και με εξέφρασαν απόλυτα. Για μένα, η προσεκτική και απέριττη τοποθέτηση των φθόγγων στο θέμα, σημαίνει και γενικότερα ήθος και τρόπο ζωής.

Θα μπορούσα να γράψω πολλά αλλά δεν έχει νόημα.

Απλά... τα σέβη μου :-)

We will walk on the land....

Peter Gabriel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να κοινωνείς αυτά που φτιάχνεις έστω και στο αποστειρωμένο περιβάλλον του ΝΟΙΖ-μεταξύ γνωστών και φίλων μουσικών- σημαίνει πως το χρειάζεσαι η ψυχούλα σου.

Έστω και σ' αυτή τη μικρή κλίμακα.

                  Θυμάμαι μια φορά πριν χρόνια παίζαμε σε ένα κλαμπάκι κάπου στο Φάληρο. Το μαγαζί ήταν απόκεντρο για τα δεδομένα της εποχής και από θαμώνες ούτε εμείς, ούτε το μαγαζί μάζευε, οπότε συνήθως εμείς κι εμείς ήμασταν, κάτι σα πρόβα ;D  Κάποια στιγμή με την άκρη του ματιού μου-μη χάσω και τη ΛΑ ;D- διέκρινα μια κοπελίτσα που μας άκουγε όλο αφοσίωση- και δεν ήταν απ τις γυναίκες μας  ;D.

 Έστω και ένας να σε απολαύσει είναι χαρά μεγάλη και ανεκτίμητη.

 

Προχώρα και άσε τη συνεσταλμένη παρθένα που κρύβεις μέσα σου, κανείς δεν θα σε πει παστρικιά και αλανιάρα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε εμεις σου λεμε να τα ανεβάσεις σε ένα μέρος να τα ακούμε και΄εσύ κάθεσαι και γράφεις κατεβατά στο νόιζ?  >:(

 

Το άμεσα το εννοούσα.

 

Χωρίς πλάκα τώρα (που δεν έκανα πλάκα δηλάδή παρά το ύφος της γραφής), δεν εισαι σε θέση να κατανοήσεις για πολλούς λόγους που δεν ειναι της παρούσης το ποιούς και ποσους μπορεις να τριγκαρεις εκθετοντας τα κομμάτια σου. Εστω και σε ημιτελή μορφή.

 

Δεν εισαι ποτε σε θεση να γνωριζεις ποιος ειναι ο άλλος και τι ψάχνει (μελεταει), και μπορει αυτο που αυτος ψάχνεις εσυ να το εχεις λυσει και να μην το θεωρεις αξιο εκθεσης. Αλλα ειναι ομως.

 

 

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ κοντέψατε για λίγο να κλονίσετε την παγιωμένη βεβαιότητα που έχω, ότι είμαι παντελώς άχρηστος.

Στράτο, σύνελθε.

+1

(Ο,τι και να πω για το κομμάτι και το παιξιμο είναι λίγο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στράτο λέγε πόσα θες να σου δώκω για να παίξω σε ένα κομμάτι σου.

 

Name your (reasonable) price  ;D που σε λέω.

 

Για πάρτη σου φίλος πληρώνουμε για να παίξουμε (γι αυτό άσε τα πουρουπού του στιλ «εγώ ο άσχετος» Βασιλάκης Καΐλας)  ;)

 

Ακολούθα την προτροπή του σοφού γέροντα της Παράγκας: «Προχώρα και άσε τη συνεσταλμένη παρθένα που κρύβεις μέσα σου, κανείς δεν θα σε πει παστρικιά και αλανιάρα». 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλε μου ανθρωπε,τοσοι ανθρωποι που σου το λενε δεν μπορει να κανουν λαθος.

Βγες εξω και βαρα!

Δεν προκειται να γινει κανενα κακο ισα-ισα καλο θα κανεις και οχι μονο σε σενα,να 'σαι σιγουρος.

Κι αν αδερφε μου δε θες να φτιαξεις σελιδα στο soundcloud,βαλ'τα στη δικη μου να λεω οτι ειναι δικα μου,νο προμπ,ακομα κι εκεινα τα φουζιον! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει καιρός που έχω να γράψω στο νόιζ, αλλα αυτό το κομμάτι είναι μια ωραία αφορμή

Ευγε Στράτο :)

Kαι συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, κυκλοφόρησε τα κομμάτια σου,

χρειαζόμαστε την καλή μουσική  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου