Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Ο κάθε αυτοανακηρυχθής "κιθαρογνώστης" εκτιμητής με το αετήσιο μάτι που διακρίνει θολά serials απο τα 400 μέτρα, καταγγέλλει δημόσια το ότι να'ναι.

 

Και αν ρωτάς "πως είσαι σίγουρος;".. σε καταγγέλλει πως είσαι φίλος του απατεώνα, άρα κι εσύ απατεώνας. Οι προσβλητικές συμπεριφορές αυτές και οι τραμπουκισμοί, όχι εδώ μέσα.

 

Υπάρχουν πολλά μέλη που πολύ ήσυχα και χωρίς τυμπανοκρουσίες, ενημερώνουν ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ την διαχείριση και με στοιχεία, τις παραβατικές αγγελίες και μόλις διαπιστωθεί κάτι περίεργο ή απάτη, διαγράφεται η αγγελία και χρήστης. Καθημερινά.

 

Ας ακολουθήσουμε την ενδεδειγμένη διαδικασία. Στόχος όλων μας είναι να υπάρχει καθαρός τόπος συναλλαγών.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο κάθε αυτοανακηρυχθής "κιθαρογνώστης" εκτιμητής με το αετήσιο μάτι που διακρίνει θολά serials απο τα 400 μέτρα, καταγγέλλει δημόσια το ότι να'ναι.

 

Και αν ρωτάς "πως είσαι σίγουρος;".. σε καταγγέλλει πως είσαι φίλος του απατεώνα, άρα κι εσύ απατεώνας. Οι προσβλητικές συμπεριφορές αυτές και οι τραμπουκισμοί, όχι εδώ μέσα.

 

Υπάρχουν πολλά μέλη που πολύ ήσυχα και χωρίς τυμπανοκρουσίες, ενημερώνουν ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ την διαχείριση και με στοιχεία, τις παραβατικές αγγελίες και μόλις διαπιστωθεί κάτι περίεργο ή απάτη, διαγράφεται η αγγελία και χρήστης. Καθημερινά.

 

Ας ακολουθήσουμε την ενδεδειγμένη διαδικασία. Στόχος όλων μας είναι να υπάρχει καθαρός τόπος συναλλαγών.

 

Στην αρχή διακρίνω μια ειρωνια ..που δε καταλαβαίνω το γιατι, yameth...

 

Ο κάθε αυτοανακηρυχθής "κιθαρογνώστης" εκτιμητής με το αετήσιο μάτι που διακρίνει θολά serials απο τα 400 μέτρα, καταγγέλλει δημόσια το ότι να'ναι.

 

δε το έπαιξα ποτε ξερόλας και ουτε προκειτε, αλλα και ετσι να ηταν το "αετίσιο" μάτι διέκρινε σωστά... τις καραμπαμ απατη αγγελιες..

 

Υπάρχουν πολλά μέλη που πολύ ήσυχα και χωρίς τυμπανοκρουσίες, ενημερώνουν ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ την διαχείριση και με στοιχεία, τις παραβατικές αγγελίες και μόλις διαπιστωθεί κάτι περίεργο ή απάτη, διαγράφεται η αγγελία και χρήστης. Καθημερινά.

 

όσες αγγελίες εχω αναφέρει απλά έληξαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οπως καταλαβαίνεις λοιπόν, (σύμφωνα με τα λεγόμενα σου) δεν επιλέγουμε τις δικές σου προτάσεις, προφανώς γιατί έχουμε... οικογενειακά προηγούμενα.  ;D ;D Ασε ρε ΑΓΓΕΛΟΣ... δεν συζητάμε για εσένα συγκεκριμένα.

 

Δεχτείτε πως "για να καταγγείλεις κάποιον για απατεώνα, πρέπει να είσαι σίγουρος για αυτά που λες".

Ασε δε που πρέπει να έχεις διαβάσει και τους Κανονισμούς.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως καταλαβαίνεις λοιπόν, (σύμφωνα με τα λεγόμενα σου) δεν επιλέγουμε τις δικές σου προτάσεις, προφανώς γιατί έχουμε... οικογενειακά προηγούμενα.  ;D ;D Ασε ρε ΑΓΓΕΛΟΣ... δεν συζητάμε για εσένα συγκεκριμένα.

 

Δεχτείτε πως "για να καταγγείλεις κάποιον για απατεώνα, πρέπει να είσαι σίγουρος για αυτά που λες".

Ασε δε που πρέπει να έχεις διαβάσει και τους Κανονισμούς.

 

ο.κ.... δεν εχω να πω κατι.. δόξα το θεό καταλαβαινουν ολοι.. και δε χρειαζετ να εξηγήσω κατι ...

 

να σαι καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα από ένα μέλος του noiz μια κιθάρα μεταχειρισμένη δώσαμε ραντεβου έξω από ένα σούπερ μάρκετ (για να μοιράσουμε την διαδρομή) την είδα ήταν όπως μου την περιέγραψε δεν την δοκίμασα αφού την είχα ακούσει σε άλλον φίλο που την είχε την πήρα μου είπε ότι εάν δεν μου αρέσει η εάν έχω κάποιο πρόβλημα μπορώ να του την επιστρέψω σε μια εβδομάδα :o και ότι έχει πολλές κιθάρες (μουσικός) και έχει να την ακουμπήσει χρόνια.Την πήρα πήγα σπίτι και.... δεν έπαιζε ο nek μαγνήτης τον πήρα τηλέφωνο και μόλις του το είπα ήρθε απο Ηλιούπολη Πειραιά ο ίδιος  :o επιτόπου και την πήρε πίσω και μου έδωσε τα λεφτά ... ζητώντας μου συγνώμη. Κύριος!!!!  8)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα από ένα μέλος του noiz μια κιθάρα μεταχειρισμένη δώσαμε ραντεβου έξω από ένα σούπερ μάρκετ (για να μοιράσουμε την διαδρομή) την είδα ήταν όπως μου την περιέγραψε δεν την δοκίμασα αφού την είχα ακούσει σε άλλον φίλο που την είχε την πήρα μου είπε ότι εάν δεν μου αρέσει η εάν έχω κάποιο πρόβλημα μπορώ να του την επιστρέψω σε μια εβδομάδα :o και ότι έχει πολλές κιθάρες (μουσικός) και έχει να την ακουμπήσει χρόνια.Την πήρα πήγα σπίτι και.... δεν έπαιζε ο nek μαγνήτης τον πήρα τηλέφωνο και μόλις του το είπα ήρθε απο Ηλιούπολη Πειραιά ο ίδιος  :o επιτόπου και την πήρε πίσω και μου έδωσε τα λεφτά ... ζητώντας μου συγνώμη. Κύριος!!!!  8)

μπραβο στον πωλητη,αλλα αυτος δεν ηταν λογος να ακυρωθει η συναλλαγη!

 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο στον πωλητη,αλλα αυτος δεν ηταν λογος να ακυρωθει η συναλλαγη!

 

Του είπα να μην την πάρει και να έρθει σπίτι να τη ψάξουμε αυτός ήρθε την πήρε και μου έδωσε τα λεφτά και μου είπε εάν έχω υπομονή μόλις μπορέσει να την τσεκάρη και αυτός και θα μιλήσουμε .Όπως και έγινε με πήρε τηλέφωνο ότι την έφτιαξε και στην συζήτηση που κάναμε και με το ειδος μουσικής που παίζω με καθοδήγησε σε αλλη κιθάρα  8) απιστευτος και την ξανά έβαλε αγγελία στο νοιζ .Φυσικά Φιλαράκια πλέον :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του είπα να μην την πάρει και να έρθει σπίτι να τη ψάξουμε αυτός ήρθε την πήρε και μου έδωσε τα λεφτά και μου είπε εάν έχω υπομονή μόλις μπορέσει να την τσεκάρη και αυτός και θα μιλήσουμε .Όπως και έγινε με πήρε τηλέφωνο ότι την έφτιαξε και στην συζήτηση που κάναμε και με το ειδος μουσικής που παίζω με καθοδήγησε σε αλλη κιθάρα  8) απιστευτος και την ξανά έβαλε αγγελία στο νοιζ .Φυσικά Φιλαράκια πλέον :)

Άτομα σαν τον Μιχάλη έτσι τον λένε δεν ξέρω πόσα υπάρχουν στο noiz αυτό που ξέρω είναι ότι οι συναλλαγές πρέπει να γίνονται χέρι με χέρι για να μπορείς να επιβεβαιώσεις τα λεγόμενα τους και να κόψεις φάτσα. Έχω κάνει 6 αγορές και 4 πωλήσεις από εδώ και κανένα απολύτως πρόβλημα με τα παιδιά.Τώρα εάν αγοράσεις από μακριά  ρουλέτα... το αποφεύγω ..

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παρόμοιος ενισχυτής με αυτόν στο λινκ (μπορεί και ο ίδιος) έχει παίξει στο Noiz και έχει πωληθεί 2 φορές το τελευταίο δίμηνο, με τιμή 500Ε. Αυτή τη φορά έγινε πολύ συλλεκτικός γι αυτό και η εκτόξευση της τιμής!

 

Μπορεί βέβαια και να τον έχει παίξει ο Clapton .....

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=187583

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα εάν αγοράσεις από μακριά  ρουλέτα... το αποφεύγω ..

 

Εγω παντως μετα απο 1μιση περιπου χρονο συναλλαγων εχω παρει και εχω ανταλλαξει πραματα απο νησια , σαλονικη, πατρα κλπκλπ και ποτε δεν ειχα προβλημα...

Εχω κανει και μερικους φιλους απο αυτες τις συναλλαγες...

 

Το μονο που εχω να προτεινω ειναι να υπαρχει μια φιλικη επικοινωνια με εναν αναλογικο τροπο (τηλεφωνο ας πουμε) και να βεβαιωθεις οτι ο ανθρωπος που  μιλας εχει καλη προθεση να πουλησει - ανταλλαξει κατι και οχι να κλεψει... (εχω αποριψει κατι συναλλαγες γιατι ο αλλος δεν ειχε τηλεφωνο ή δεν μπορουσε να στειλει φωτο γιατι δνε ηξερε να ανεβαζει φωτο )

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου