Προς το περιεχόμενο

θηκη keyboard για μοτοσυκλετιστη


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλά τα λες, αλλά όπως σου έγραψε και ένα άλλο μέλος του forum το παραμικρό πέσιμο που εσένα θα σου στοιχήσει ένα μικρό γρατζούνισμα στο πόδι μπορεί να διαλύσει το korgάκι σου. Το απεύχομαι μετά βδελυγμίας, αλλά ξέρουμε εμείς οι μηχανόβιοι πως στην "άσφαλτο κουρσάρος με καράβι τη μοτοσυκλέτα παντιέρα το keyboard το πλαστικό κτλ κτλ κτλ" για να παραφράσω εκείνο το ωραίο τραγούδι του Βασιλάκη. Οπότε δώσου και μια δεύτερη σκέψη διότι είναι κρίμα μια γριά οδηγός να σου χαλάσει το βασικό σου live keyboard. Αυτά χωρίς να θέλω να γίνω μάντης κακών, απλώς έχω πέσει και ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφού έχεις και μουσικό λάπτοπ και controller κανόνισε τις μισές μέρες να πηγαίνεις με αμάξι και τις άλλες μισές με μηχανή και laptop....

 

Έτσι δεν τρέχει πρόβλημα....Καλλλλλοοοοοοο?

 

Καλά είμαι θεός ο ανθρωπος...:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι διαστάσεις έχουν τα πλήκτρα σου??

 

Πρόσφατα αγόρασα από το thomann μια soft bag made by thomann για πλήκτρα για να τη χρησημοποιώ ως θήκη για τα πεταλάκια. Έχει διαστάσεις 122χ44χ15 αλλά δεν έχει stripes για τη πλάτη. Κάνε ένα search στο thomann για keyboard bag και θα βρείς αρκετές λύσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

καλησπερα φιλε μου αυτην εδω χρειαζεσαι...αλλα ειναι της Nord

φοριεται κανονικα στην πλατη

 

http://deltaguitarworks.com/ccp6/media/ccp0/prodsm/NordSoftCase.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε μου αυτην εδω χρειαζεσαι...αλλα ειναι της Nord

φοριεται κανονικα στην πλατη

 

http://deltaguitarworks.com/ccp6/media/ccp0/prodsm/NordSoftCase.png

Φίλε SPEEDHEEL, στα 3 χρόνια που έχουν περάσει, το παλικάρι που άνοιξε το θέμα, έχει αγοράσει αυτοκίνητο, πρότεινέ του κάτι άλλο.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε SPEEDHEEL, στα 3 χρόνια που έχουν περάσει, το παλικάρι που άνοιξε το θέμα, έχει αγοράσει αυτοκίνητο, πρότεινέ του κάτι άλλο.

 

hehe μου το ειχε βγαλει φατσα καρτα πρωτη σελιδα στο Noiz ουτε κοιταξα ημερομηνια...

 

 

Επαναδιατυπωνω

 

Φιλε μου παρε το καινουργιο BMW R 1200 GS adventure

 

σπερνει

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου