Προς το περιεχόμενο

Emg Active καπάκια


sandiago

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

χαχαχχαχχχααααχχχχαααααχχααααα ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τι γελάς ρε παλιόγερε?  ;D

 

Instant Lettering can be applied to any smooth surface - paper / board / plastics / metal / glass / acetate / even linen and silk

Letraset's unique adhesive ensures strong adhesion to all surfaces - the letters wll never peel off once applied

Carefully researched letter frequencies mean the greatest possible economy from your Letraset sheets

The tough, pliable ink film resists cracking when applied even to rough surfaces

Once applied Instant Lettering will resist damage from normal studio handling

 

Read more: http://www.letraset.com/shopcontent.asp?type=info-transfers#ixzz2nq8eJZXH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γελάς ρε παλιόγερε?  ;D

έχω να δώ τέτοια....από το 1985! ;D ;D

 

Άεε που το λέει ο άνθρωπας..."Once applied Instant Lettering will resist damage from normal studio handling"

 

...δεν λέει για metal!!!! ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

έχω να δώ τέτοια....από το 1985! ;D ;D

 

Άεε που το λέει ο άνθρωπας..."Once applied Instant Lettering will resist damage from normal studio handling"

 

...δεν λέει για metal!!!! ;D ;D ;D

 

Κι εγώ από το 1985 έχω να δω αλλά αυτή είναι όλη η μαγεία μου. Ότι Δεν Ξεχνώ.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω να δώ τέτοια....από το 1985! Grin Grin

Υπερβολες ... ;D Ακομα κυκλοφορουν.Σε βιβλιοπωλεια "τρυπες" συνοικιακα ,τα εχουν κατω απο 5cm σκονη (τωρα αν κολλανε ακομη τα γραμματα ειναι αλλη ιστορια)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολες ... ;D Ακομα κυκλοφορουν.Σε βιβλιοπωλεια "τρυπες" συνοικιακα ,τα εχουν κατω απο 5cm σκονη (τωρα αν κολλανε ακομη τα γραμματα ειναι αλλη ιστορια)....

 

Αρα καταλήγουμε σε γράμματα βινυλίου???  τι κόστος έχει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα καταλήγουμε σε γράμματα βινυλίου???  τι κόστος έχει αυτό?

Εγω δεν μπορω να σου πω με σιγουρια ,τελευταια φορα που πηρα ειχαμε δραχμες και  νομιζω κοστισαν 250. Το υπολογιζω στο 5ευρω κοντα, στις μερες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν μπορω να σου πω με σιγουρια ,τελευταια φορα που πηρα ειχαμε δραχμες και  νομιζω κοστισαν 250. Το υπολογιζω στο 5ευρω κοντα, στις μερες μας.

 

Sorry αυτά που ακριβώς τα βρίσκει κανείς? υπάρχουν ας πούμε στο amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καποιο βιβλιοπωλειο και ισως σε καποιο καταστημα με ειδη ζωγραφικης -αγιογραφιας,μπορεις να ρωτησεις ακομα και σε καταστημα πλαστικομοντελισμου κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου