Προς το περιεχόμενο

Emg Active καπάκια


sandiago

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν υπαρχουν καπακια για emg που να μπορουν να βγουν και να επανατοποθετηθουν, οπως αυτα μιας πχ les paul. Η κατασκευη των emg ειναι τετοια που δεν το επιτρεπει.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν καπακια για emg που να μπορουν να βγουν και να επανατοποθετηθουν, οπως αυτα μιας πχ les paul. Η κατασκευη των emg ειναι τετοια που δεν το επιτρεπει.

 

Ναι καταλαβα...μπορώ να διορθώσω κάπως τα graphics που λενe emg γιατι έχουν φθαρεί??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καταλαβα...μπορώ να διορθώσω κάπως τα graphics που λενe emg γιατι έχουν φθαρεί??

Τζάμπα κόπος και -πιθανά- έξοδα για κάτι που θα ξαναχαλάσει σύντομα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 3-4 χερια βερνικη ματ απο πανω?

Από τη στιγμή που ΔΕΝ βγαίνουν τα καπάκια...θα βερνικώσει τους μαγνήτες?

 

γραμματα βινυλιου

To laser cut δύσκολα κόβει τόσο μικρά και λεπτά γράμματα ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτοκολλητα βινυλιου συμφωνω.... ειναι πολυ ομορφα(ουτε βερνικια ουτε τιποτα αλλο).Ακομα και αν δεν μπορεις να φτιαξεις το ιδιο το logo απο πανω, δες το σαν ευκαιρια να κανεις καμια ωραια customia(προσεξε customια και οχι καγκουρια ;D) που να φαινεται πρωτοτυπη και καλογουστη...εγω εβαλα tree of life πχ αυτοκολλητα βινυλλιου για να καλυψω τα κλασσικα dots σε μια κιθαρα και μετα απο δυομιση χρονια ακομα αντεχουν και φαινονται σουπερ....σκεψου το..... 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτοκολλητα βινυλιου συμφωνω.... ειναι πολυ ομορφα(ουτε βερνικια ουτε τιποτα αλλο).Ακομα και αν δεν μπορεις να φτιαξεις το ιδιο το logo απο πανω, δες το σαν ευκαιρια να κανεις καμια ωραια customia(προσεξε customια και οχι καγκουρια ;D) που να φαινεται πρωτοτυπη και καλογουστη...εγω εβαλα tree of life πχ αυτοκολλητα βινυλλιου για να καλυψω τα κλασσικα dots σε μια κιθαρα και μετα απο δυομιση χρονια ακομα αντεχουν και φαινονται σουπερ....σκεψου το..... 8).

 

 

Δεν υπάρχουν τόσο μικρά γράμματα, μ'ενδιαφερει αν υπαρχει κατι σε φαση οπως τα αυτο κολλητα της dimarzio, .....καπακια εστω και χωρίς τα γράμματα υπάρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραμματα υπαρχουν και κοβονται. Απλα επειδη ειναι μικρα και μπελας για εκεινον που θα τα φτιαξει και ταυτοχρονα  μικρο το κερδος  του απλα δεν ασχολουνται. Εγω στις κατασκευες μου γραμματα βινυλιου βαζω ιδια σε μεγεθος περιπου (ισως ελαχιστα πιο μεγαλα) με αυτα που θες, και επειδη ξερω οτι ειναι μπελας οταν τα παραγγελνω τους λεω οτι θα τα καθαρισω ο ιδιος για να μην με αρχισουν στις δικαιολογιες. Το προβλημα ειναι η ποσοτητα. Εκει μπορει οντος να μην σου βγαλουνε δυο λεξεις.

Εννοούσα  να περασει τα γραμματα απο πανω σαν προστασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Lettraset. Έψαχνα χθες απεγνωσμένα να βρω από αυτά για να βάλω ένα σημάδι πάνω σε ένα γυαλάκι. Δεν ξέρω αν κολλάνε σε άλλη επιφάνεια πλην χαρτιού - δεν βρήκα. Ξέρει κανείς αν υπάρχουν ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου