Προς το περιεχόμενο

Μήπως βιαστήκατε να πάρετε bugera v22 όταν έπεσαν οι τιμές;


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μισό διότι μπερδεύτηκα .... ο ht-5 δεν ήταν ένα μοντέλο της Artec ;

Δηλαδή οι Γερμανοί έκλεψαν τους Άγγλους ή οι Κινέζοι τους Κορεάτες; ;D

Τέσπα νομίζω το πιο ενδιαφέρον προϊόν είναι η κεφαλή V22 με infinium τεχνολογία.

Αυτά τα τουρμποσαουντ τα ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο V55 Ποιόν αντιγράφει? Κανα φεντερ ή βοξ? Τον είχα, καλός ενισχυτής αλλά χωρίς "χαρακτήρα". Πάντως αυτο το 5ράκι θα το χτυπησω έτσι να μου φύγει το άχτι...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα καλα εκαναν και το γυρισαν στις μικρες κεφαλες με λιγα watt! Εκει ειναι το χρημα αλλα και το μεγαλυτερο ενδιαφερον! Ποσοι ειναι οι bedroom players και ποσοι οι επαγγελματιες μουσικοι με δικο τους στουντιοχωρο και με 4x12 καμπινες για να παιξουν με τα μεγαθηρια των 120 και 150 watt  ??? Απλα μου εκανε εντυπωση το ποσο πολυ αντεγραψαν τον HT-5, ουτε το ISF δεν αλλαξαν θεση το ονομασαν MORPH και ολα καλα  ;D χαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μου εκανε εντυπωση το ποσο πολυ αντεγραψαν τον HT-5, ουτε το ISF δεν αλλαξαν θεση το ονομασαν MORPH και ολα καλα  ;D χαχαχα!

ε σου λέει, τι να φτιάνω κάτι καινούριο μωρέ, πάρε ένα κεφάλι ίδιο με το blackstar 150€ φθηνότερα και είσαι κομπλέ  ;D ;D ;D

 

εμένα δε με χαλάει καθόλου, περιμένω να βγει στο Θωμά

magicalhomes.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος! Βασικα τον blackstar τον εχω ηδη οποτε δε θα παω στον bugera αλλα θα ηθελα να βγαλουν και τον v5 σε head! Θα τον χτυπουσα σιγουρα! Ειδωμεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν ειναι σιγουρο οτι θα ειναι κοπια και απο ηχο, μπορει να εχουμε εκπληξεις! Καπου διαβασα ''vintage spirited'' ή κατι τετοιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος με τα vintage...ας βγει και τίποτα μοντέρνο με μοντέρνα γκάζια! Στη τελική τα μοντέρνα γκάζια αν χαμηλώσεις το γκέιν γίνεται οβερντράβ. Το αντίθετο δεν γίνεται...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίδιες λυχνίες έχουν πάντως... εδώ τιμές για την Οριάνθη εεεε εννοώ για τα άλλα μοντέλα....

http://www.iguitarmag.com/news/2014/01/namm-2014-bugeras-vintage-series-adds-turbosound-infinium-technology/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα καλα εκαναν και το γυρισαν στις μικρες κεφαλες με λιγα watt! Εκει ειναι το χρημα αλλα και το μεγαλυτερο ενδιαφερον! Ποσοι ειναι οι bedroom players και ποσοι οι επαγγελματιες μουσικοι με δικο τους στουντιοχωρο και με 4x12 καμπινες για να παιξουν με τα μεγαθηρια των 120 και 150 watt  ??? Απλα μου εκανε εντυπωση το ποσο πολυ αντεγραψαν τον HT-5, ουτε το ISF δεν αλλαξαν θεση το ονομασαν MORPH και ολα καλα  ;D χαχαχα!

 

Mεχρι να καταλαβει ο κοσμος οτι δεν ισχυει αυτο θα βγαζουν λαντς μποξις που στοιχιζουν ελαχιστα σε αυτους και πολλα στους καταναλωτες τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεχρι να καταλαβει ο κοσμος οτι δεν ισχυει αυτο θα βγαζουν λαντς μποξις που στοιχιζουν ελαχιστα σε αυτους και πολλα στους καταναλωτες τους...

εξηγείς αν σου είναι εύκολο λίγο παραπάνω ποια είναι η άποψη σου 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου