Προς το περιεχόμενο

Θέληση και ικανοποίηση


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα κάτι με χάλασε ,δεν ξέρω ,όχι στην προσπάθεια αλλά ίσως στην είκονα,δεν ξέρω.Αξιος μεν αλλά δεν ξέρω δεν μπόρεσα να το δω όλο.

Κι εγώ ομολογώ ότι δεν άντεξα να το δω όλο. Πέρα από θέμα λύπησης ή οτιδήποτε άλλο, απλά δε μπορώ να μην φαντάζομαι τον εαυτό μου στη θέση του και δε μπορώ να το διαχειριστώ. Δε νομίζω ότι θα μπορούσα να παίξω μουσική αν δεν είχα την αρτιμέλειά μου.

 

Ξέρω ότι ακούγεται κάπως, αλλά όσο κι αν φτιασιδώσω τα λόγια μου, όσο όμορφα λόγια κι αν βρω να πω γι' αυτόν τον μάγκα με Μ κεφαλαίο, δε μπορώ να παρακολουθήσω κάτι τέτοιο με την άνεση που θα ήθελα. Το θέμα της αρτιμέλειας προσωπικά για μένα κάνει "τζιζ".

 

Ανεξαρτήτως όλων αυτών, πραγματικά τιτάνια η προσπάθειά του και αξίζει το σεβασμό όλων για την τεράστια δύναμη θέλησης που έχει μέσα του. Κι ας λέμε κι ένα ευχαριστώ που έχουμε την υγεία μας. Είναι το Νο1 αγαθό, που ξεπερνάει όλα τα υπόλοιπα._

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κι εγώ ομολογώ ότι δεν άντεξα να το δω όλο. Πέρα από θέμα λύπησης ή οτιδήποτε άλλο, απλά δε μπορώ να μην φαντάζομαι τον εαυτό μου στη θέση του και δε μπορώ να το διαχειριστώ. Δε νομίζω ότι θα μπορούσα να παίξω μουσική αν δεν είχα την αρτιμέλειά μου.

 

Ξέρω ότι ακούγεται κάπως, αλλά όσο κι αν φτιασιδώσω τα λόγια μου, όσο όμορφα λόγια κι αν βρω να πω γι' αυτόν τον μάγκα με Μ κεφαλαίο, δε μπορώ να παρακολουθήσω κάτι τέτοιο με την άνεση που θα ήθελα. Το θέμα της αρτιμέλειας προσωπικά για μένα κάνει "τζιζ".

 

Ανεξαρτήτως όλων αυτών, πραγματικά τιτάνια η προσπάθειά του και αξίζει το σεβασμό όλων για την τεράστια δύναμη θέλησης που έχει μέσα του. Κι ας λέμε κι ένα ευχαριστώ που έχουμε την υγεία μας. Είναι το Νο1 αγαθό, που ξεπερνάει όλα τα υπόλοιπα._

 

Συμφωνώ απόλυτα.

 

Ενώ θαύμασα αυτόν τον υπέρ-ήρωα,μετά από λίγο στεναχωρήθηκα πολύ βάζοντας τον εαυτό μου στη θέση του,σκεφτόμενος το τι περνάει καθημερινά...

 

Ενώ τον θαύμασα,η θλίψη και η λύπηση το επισκίασαν.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου