Προς το περιεχόμενο

Νέες Fender - Οι κιθάρες του μέλλοντος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...μάλλον κάποιο λάθος κάνεις

 

...μάλλον κάποιο λάθος κάνεις

 

ζουμε τη ΧΡΥΣΗ εποχη της κιθαρομανίας...και βινταζολαγνείας...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οκ, συνεχιζω να συνειδητοποιω αυτο που λεγεται γενικοτερα (και που ειμαι βαθεια χωμενος και εγω... :-[ )

 

...πως πιο πολυ δινουμε σημασια ΜΕ ΤΙ θα παιξουμε παρα ΤΙ θα παιξουμε...

 

(α ρε ατιμο G.A.S. "μου 'φαγες ολα τα δαχτυλιδιαααα, τουρουτου του του-του του- του του!!!)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πως πιο πολυ δινουμε σημασια ΜΕ ΤΙ θα παιξουμε παρα ΤΙ θα παιξουμε...

Δεν χρειαζόσουν αυτές τις κιθάρες για να το καταλάβεις αυτό ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω παντως οτι ισχυει μονο το ενα η το αλλο (δηλαδη τα: 1. ο κοσμος στρεφεται σton vintage εξοπλισμο 2. ο κοσμος στρεφεται στον μοντερνο ηλεκτρονικο εξοπλισμο).

 

Ισχυουν και τα δυο. Εγω βλεπω γυρω εξισου τις δυο αυτες εντονες τασεις. Ετσι κι αλλιως ζουμε στην εποχη των μεγαλων αντιθεσεων σε ολους τους τομεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζόσουν αυτές τις κιθάρες για να το καταλάβεις αυτό ;)

 

Φυσικά και οχι  ;)

 

για αυτο και εγω το συνειδητοποιησα μαλλόν...αργά, και την εχω καταβρει με την tele squier classic vibe μου, και την fernandes les paul μου, πήρα και τον bugera, περιμενω και την jj λαμπα, πηρα και ενα mooer blues crab πεταλακι και...έστρωσα πια!!!

 

(τελικά, τον εσκισα τον κουμπαρα μου για φετος!!  ;D ;D, του χρόνου παλι)

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για την Ελλάδα ή για το κόσμο όλο? Εάν μιλάς για όλο το κόσμο (αρκεί να δείς τις πωλήσεις του Θωμά για πέρισυ ας πούμε)...που -προφανώς- εκεί απευθύνεται η όποια κίνηση των FenderoGibson...μάλλον κάποιο λάθος κάνεις. ;)

 

 

 

Mπα, εγώ μιλάω για τα μικρά παιδιά που πια δεν ονειρεύονται να κρατήσουν μία Fender αλλά ένα Mac, οχι για τους ήδη υπάρχοντες πελάτες που συνεχίζουμε να αγοράζουμε.

 

Άλλο το "πουλάω πολλά" και άλλο το "έχουν πέσει οι πωλήσεις"

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα, εγώ μιλάω για τα μικρά παιδιά που πια δεν ονειρεύονται να κρατήσουν μία Fender αλλά ένα Mac,

...και καλά κάνουν εάν ο σκοπός τους είναι να φτιάξουν μουσική και όχι να κολλάνε σε λογότυπα και...νίτρα ;)

 

Άλλο το "πουλάω πολλά" και άλλο το "έχουν πέσει οι πωλήσεις"

Και οι Fender-Mac συνεχίζουν να πουλάνε πολλά και δεν έχουν πέσει οι πωλήσεις τους...ένας μικρός έλεγχος των ισολογισμών τους το δείχνει ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και καλά κάνουν εάν ο σκοπός τους είναι να φτιάξουν μουσική και όχι να κολλάνε σε λογότυπα και...νίτρα ;)

Και οι Fender-Mac συνεχίζουν να πουλάνε πολλά και δεν έχουν πέσει οι πωλήσεις τους...ένας μικρός έλεγχος των ισολογισμών τους το δείχνει ;)

 

Eντάξει είμαι λάθος πληροφορημένος τότε. Η πηγή μου ήταν ένας μαγαζάτορας με μουσικό εξοπλισμό και όργανα. Μάλλον τα μικρά μαγαζιά (όπως πάντα) κλείνουν.

 

Ερώτηση: Ο Στολλάς έκλεισε;

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου