Προς το περιεχόμενο

Ritchie Blackmore interview, 2013


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ειδα σε ενα email που μου ηρθε απο το YouTube και σκεφτηκα να ποσταρω το παρακατω βιντεο. Οχι βεβαια γι αυτα που λεει ο γεροπαραξενος αλλα για τις σκηνες που εχει με την εγγον...την γυναικα του :P Candice Night.

lover.gifimage.pngdaydream.gif

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχει βάλει σε πρόγραμμα η Κάντις. Κομμένα τα ποτά, η αρνητικότητα και οι τριβές (παρόλο που τον ενέπνεαν). Τώρα μόνο πέψη, πολιτικά ορθό σεξ (σιλικονάτο κι όλας απ' ό,τι φαίνεται), μπαλαλάικες και σουράβλια.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Την είχα δει τη συνέντευξη και μου φάνηκε τελείως άκυρο το να δίνει μία Κάντις Νάιτ συμβουλές performance (περί θετικότητας) σε έναν (έστω τέως) guitar god. Δηλαδή, σαν να μην παίζει ρόλο το όποιο image, έχει ο ίδιος τόσα χρόνια, στην δημοτικότητά του.

  Ωραία γκόμενα, δεν λέω, αλλά αυτή που χαμογελάει σαν  να τραγουδάει στη Γιουροβίζιον κάνει κάτι καλύτερο νομίζει... τουλάχιστον, ο Blackmore έχει την cult-ίλα του. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου το θυμηθειτε, αυτη "μεχρι μουστακι θα τον βαλει να ξυρισει"... ;D ;D

 

http://www.youtube.com/watch?v=V96VT57szy8

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσγειωμένος ο Ρίτσι.

 

"Σκέφτομαι πολύ τον θάνατο. Ο θάνατος είναι σημαντικός. Νομίζω θα συμβεί σε όλους μας - στους περισσότερους από μας - κάποιοι μπορεί να την πηδήξουν."

 

Αυτός δεν παίρνει ναρκωτικά ρε σεις. Δεν τα χρειάζεται.

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε Atreu73? Ειπε κατι που δεν ισχυει? Ο ανθρωπος το ειπε καθαρα:

"Νομιζω θα συμβει σε ολους μας...στους περισσοτερους απο μας".

Υπαρχουν και καποιοι λιγοι που αποτελουν την εξαιρεση στον κανονα. ;D ;D

 

mitsotakis_apple1.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ο άνθρωπος είναι εξηντα-φεύγα. Την έκανε κι ο Lord. Να μην έχει τέτοιες σκέψεις;

Πρέπει να είναι όντως ιδιόρυθμος αλλα δεν μου βγάζει τα ψώνια που έχουν άλλοι καλλιτέχνες. Συνήθως, μειώνει τον εαυτό του μπορώ να πω. ''Με είδε ο Σινατρα και μου είπε ποιος είσαι εσύ'' . ''Μέ είδε ο Ντύλαν- ποιος μ..ς είσαι εσύ'' . Ωραία πράγματα, προσγειωτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε Atreu73? Ειπε κατι που δεν ισχυει?

 

Τώρα που το λες, μάλλον έχεις δίκιο. Γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε.

 

 

 

  Ο άνθρωπος είναι εξηντα-φεύγα. Την έκανε κι ο Lord. Να μην έχει τέτοιες σκέψεις;

Πρέπει να είναι όντως ιδιόρυθμος αλλα δεν μου βγάζει τα ψώνια που έχουν άλλοι καλλιτέχνες. Συνήθως, μειώνει τον εαυτό του μπορώ να πω. ''Με είδε ο Σινατρα και μου είπε ποιος είσαι εσύ'' . ''Μέ είδε ο Ντύλαν- ποιος μ..ς είσαι εσύ'' . Ωραία πράγματα, προσγειωτικά.

 

Γιατί ποιος καταλαβαίνει τι λέει ο Ντύλαν;

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου