Προς το περιεχόμενο

"Less Is More" - Blues Melodic Solo by Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Ειχα την κλασσικη μου μελωδικη διαθεση αυτο το απογευμα κ ειπα να ανεβασω ενα σολακι σε ας πουμε blues/rock υφακι. Ελπιζω να σας αρεσει! Οσοι επιθυμειτε καντε Subscribe στο καναλι μου. Να στε καλα!

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατος ο ήχος σου.

Προσωπικά είναι από τους αγαπημένους μου ηλεκτροκιθαριστικούς.

Κατά τα άλλα όμως...''ξεμείναμε από φρασεολογία'' ;

Δεν ανάπτυξες κάποιο μουσικό θέμα, ενώ το backing track ήταν άκρως φτιαγμένο για κάτι τέτοιο.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω ότι ο ήχος είναι πάρα πολύ καλός!

Επίσης έχεις πολύ εκφραστικό παίξιμο που μου αρέσει πολύ.

 

Όμως είπαμε less is more αλλά νομίζω ότι το παράκανες.  :P

Θα ήθελα κάποια πιο εξεζητημένα σημεία (τα οποία κατέχεις) για να δώσουν το κάτι παραπάνω στο σόλο σου.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους! Ειχα την κλασσικη μου μελωδικη διαθεση αυτο το απογευμα κ ειπα να ανεβασω ενα σολακι σε ας πουμε blues/rock υφακι. Ελπιζω να σας αρεσει! Οσοι επιθυμειτε καντε Subscribe στο καναλι μου. Να στε καλα!

 

 

Εμένα πάλι μου άρεσε πάρα πολύ. Συγχαρητήρια φίλε για το πολύ καθαρό πάιξιμο και τον υπέροχο ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τα σχολια αγαπητοι! Σε αυτο ναι δεν ανεπτυξα καποιο θεμα οπως κανω συνηθως γιατι δεν σκεφτηκα τι θα παιξω.. ηταν αυτοσχεδιασμος της στιγμης! Βρηκα το backing κ πατησα ενα σολακι κ το ανεβασα. Στα περισσοτερα βιντεο ομως συνηθως σκεφτομαι καποια βασικη ιδεα κ μετα ηχογραφω. Οποτε φανηκε η διαφορα τωρα. Αλλα ναι κι εγω περα απο το παιξιμο.. χαρηκα τον ηχο αρκετα. Εχω φτιαξει ενα πατσακι στο guitar rig και το φερνω απο δω το φερνω απο κει.. πειραματιζομαι να φτιαξω εναν ηχο ετσι Andy Timmons.. να χει "βρωμια" κ "αλητεια". Για να δουμε.. θα τον πειραξω κι αλλο!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου