Προς το περιεχόμενο

Highstar solo cover


inkve

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορει καποιος διαχειριστης να διορθωσει τον τιτλο του θεματος??

 

τι υπερπατατα εκανα θεε μου...

Δεν τρεχει τιποτα,καταλαβαινει κανεις ποιο εννοεις μολις το ακουσει.

Ωραια παιγμενο(highstar στυλ ;D) και δεν ειναι κι ευκολο.

Μπραβο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία προσπάθεια!

 

Είχες πολύ ωραίο ήχο αν και προσωπικά θα τον ήθελα λιγότερο μουντό.

 

Στο 0:46 - 0:50 σε κάποια bend που κάνεις θα μου άρεσε να τα σταματάς όταν φτάνεις στη νότα στόχο προτού κάνεις το επόμενο, όπως έκανες και στα υπόλοιπα.

 

Τέλος το γρήγορο (και πολύ απαιτητικό) σημείο από το 0:56 και μετά θα ήθελε λίγο εξάσκηση παραπάνω για να ακούγεται καθαρότερα.

 

Μπράβο και συνέχισε να βαράς!!!  8)

 

geo σε ευχαριστω πολυ..!!τα σχολια σου ειναι παντα ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ!!

 

η μουντιλα που σε χαλαει δημιουργειται απο 2 πραγματα...πρωτον τον ενισχυτη(carvin legacy)ο οποιος ειναι απο μονος του καπως "σφιχτος",θα το προσεξω ομως στην συνεχεια να του βαλω περισσοτερα πριμα....δευτερον και δυστυχως αναποφευκτο απο τον εγγραφεα...μακαρι να μπορουσα να του αλλαξω θεση ωστε να το βελτιωσω μερικως,αλλα το δωματιο μου ειναι απιστευτα στενο και η μονη θεση να τραβηξεις ενα σχετικα αξιοπρεπες βιντεο ειναι πανω στο ραφι μιας μικρης βιβλιοθηκης...την λυση την ξερουμε και ας μην κρυβομαστε...καλυτερος εγγραφεας...!!!

 

τα bend στο σημειο αυτο ακομα και στην κανονικη ηχογραφηση δεν ειναι stop bends...εγω απλα κανω μια μιξη που παραδεχομαι πως ειναι λιγο υπερβολικο αλλα επειδη το μερος αυτο επαναλαμβανεται 2 φορες σχεδον το ζητας κατι να αλλαξεις...πιστευω πως τουλαχιστον εχω σεβαστει το κομματι και να μην ερθει ο ritchie να με ραπισει!!! :D :D

 

στο γρηγορο μερος επειδη με την γρηγορη πενα ποτε δεν εχω νιωσει ανετα εκανα το εξης...οταν το ανεβασα ζητησα απο επαφες στο fb που ειναι ΑΡΡΩΣΤΟΙ πενακηδες να προσεξουν ειδικα αυτο το σημειο και να με κρητικαρουν χωρις κανενα ελεος...ολοι μου ειπαν πως ειναι μια χαρα απλα θα ηθελαν τον ηχο του βιντεο καλυτερο...και ειναι αληθεια πως η γενικοτερη μουνταδα αλλα και η ταχυτητα του σημειου "ψιλοκρυβει"τις πρωτες νοτες των τετραηχων.

 

βεβαια οτι το αναφερεις ειναι πολυ σοβαρο στοιχειο για εμενα...σιγουρα δηλαδη παιζω και εγω καποιο αρνητικο ρολο...στο μελλον θα προσεχτει ιδιαιτερα..!!!!

 

ευχαριστω πολυ για αλλη μια φορα για το σχολιο!!θα το χαρακτηριζα "ακτινογραφια"!! :D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρεχει τιποτα,καταλαβαινει κανεις ποιο εννοεις μολις το ακουσει.

Ωραια παιγμενο(highstar στυλ ;D) και δεν ειναι κι ευκολο.

Μπραβο.

 

 

σε ευχαριστω πολυ..!!και ειδικα το μερος του σχολιασμου σου για την κοτσανα μου στον τιτλο ειναι ανακουφιστικο...!!!ψηφιζουμε gvour που μας απαλασει απο τις ενοχες μας!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουπςς..

Ούτε γω κατάλαβα οτι έβαλες λάθος τον τίτλο..

θεώρησα οτι μετάνοιωσες  οτι το έκανες upload..

 

I'm not Γουλιέλμος Τέλλος ...i'm sorry!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε κατά διάνοια δε με χάλασε ο ήχος! Ήταν μάλιστα πολύ ωραίος. Απλά αν είχε ίσως λίγα περισσότερα πρίμα ή λιγότερα μπάσα να ήταν ακόμη καλύτερος.  ;)

 

Στο σημείο το γρήγορο μάλλον είναι θέμα τονισμού της πρώτης νότας όπως λες.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου