Προς το περιεχόμενο

Αγορα mesa boogie mark V head ερωτηση...


leon7pap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.εχω αποφασισει να προχωρησω στην αγορα του mesa mark V head.ποιο κατα τη γνωμη σας ειναι το προτιμοτερο μερος για να κανω μια τετοια αγορα σχετικα με τιμη-  service- εγγυηση...και πως γινεται στο e bay  να τον βρισκεις καινουριο 1660 περιπου και στον θωμα 2800?επισης και σε μεταχειρισμενο θα με ενδιεφερε.ευχαριστω προκαταβολικα για τον χρονο σας.

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Service εγγυηση στο ελλαντα ξεχνα το....ταλαιπωρουμαι με εναν μαρκ 5 7 μηνες και τωρα αρχιζω να βγαζω ακρη...πολυ απλα κανεις δεν ειναι αντιπροσωπος της boogie στο ελλαντα...θα ελεγα παρε απο ιταλια που εχουν νομιζω service team εκει...αλλιως απο γερμανο...αλλιως να εχεισ και κανα 300αρι στην αρχη για καθε ενδεχομενο να το πας σε μαστορα...ολ αυτα βεβαια αν τυχει κατι....τον συγκεκριμενο ενισχυτη τον εχω παρει κσι τον εχω πουλησει και τον ξαναπηρα και με μια 2χ12 ειναι το βασικο μου εργαλειο που παιζει τα παντα...εχω αλλαξει καμια 15αρια μηχανηματα και τετοιο ερωτα δεν εχω ξανανιωσει.μην ξεχνασ οτι το ebay μπορει να ειναι αμερικη...οποτε ενα καρο δασμους και μην ξεχνασ οτι οι αμερικανοι τους παιρνουν πολυ πιο φθηνα οπως εμεις πιο φθηνα τους ευρωπαικους βλεπε koch...και να πω και κατι που θα τσαντισει μερικους...ειναι ακρως παρεξηγημενος ενισχυτης πολλοι δεν τον εχουν ακουσει καν ουτε εχουν νιωσει την πενα τους παιζοντας τον....και προσωπικα δεν ειναι μεταλ ενισχυτης κακως εχει πλασαριστει ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου