Προς το περιεχόμενο

Fender deluxe vintage modified ή...


dromilious

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,ειμαι σε αναζητηση full tube ενισχυτη με πολυ καλα καθαρα για να χρησιμοποιειται αποκλειστικα και μονο με πεταλια σε demo room.Κατα προτιμηση 1x12 inch speaker.30-40 watt max.

Κατευθυνομαι σε fender hot rod deluxe iii,blues junior...γενικοτερα Fender μερια .

Για τον συγκεκριμενο δεν εχω αποψη,θα μπορουσατε να με διαφωτισετε;Τα DSP που διαθετει δεν με απασχολουν καθολου.

http://athensproaudio.gr/enxorda/enisxytes-hlektrikis-kitharas/fender-deluxe-vintage-modified-el.html

Φυσικα δεν αποκλειω και αλλες προτασεις (ENGL,KOCH...)

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα προτιμούσα HRDX ή τον μικρό BluesJr, ειδικά μιας και δεν σε ενδιαφέρουν τα DSP. Τους βρίσκεις εύκολα και στις αγγελίες...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα τον Blues Jr και μόνο καλά λόγια έχω να σου πω, τώρα παίζω με έναν hot rod deluxe, και οι δύο μια χαρά τα πάνε με τα πετάλια και με Tonelab, αρκεί να μην έχεις βλέψεις για Metalo-καταστάσεις Ηιghgain και δεν συμμαζεύεται ...

πάντως τα 15watt του Blues Jr δεν είναι και λίγα για το Demo room !!! πίστεψέ με ...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου