Προς το περιεχόμενο

Αφοσιωση στην ανοησια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

5 λεπτα τρελας και λιγα δευτερολεπτα στο τελος σε κατι που μοιαζει με μουσικη. Δεν ειναι μουσικος ο ανθρωπος γιατι πολυ απλα, αν μη τι αλλο, παντα ειναι λιγο εκτος ρυθμου. Ακομα και καποια riffs και σημεια που εχουν καποιο ενδιαφερον αμα προσεξετε ειναι εκτος ρυθμου, πολυ ενοχλητικο. Και επειδη ειναι τοσο βαρυς ο ηχος της κιθαρας το κανει κωμικο ολο αυτο.

 

Δεν ξερω για εσας αλλα γελαω με την καρδια μου με την "μουσικη", γιατι εχει μονο ταχυτητα και βαρυ ηχο, τιποτα αλλο. Καθε μερα η οικογενεια του του λεει ψεματα.  :P

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και τόσο χάλια εμένα μου θύμισε τις "ανοησίες" που παίζουν οι dream theater,

έκανε και ένα πολύ καλό vibrato προς το τέλος. τεσπα  γιατί δεν φτιάχνεις ένα club στο facebook με φαρερι haters νομίζω θα βρεις άτομα να μοιραστείτε το πάθος σου.

Πάντως υπάρχουν πολύ χειρότεροι μουσικοί από αυτόν για να ασχοληθείς  και να κράξεις ...απλά άκου αυτό που ανέβασα χτες.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις συγκρινες τους DT με τον Fareri?  :o

 

Σιγουρα υπαρχουν χειροτεροι μουσικοι, αλλα τετοιος συνδυασμος κακοφωνιας και επιδεξιοτητας ειναι απ'τους καλυτερους στον κοσμο.  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοι will do. Insectius με το να εισαι Fareri hater εισαι music lover.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοι will do. Insectius με το να εισαι Fareri hater εισαι music lover.

 

Mε το να εισαι hater....οποιουδηποτε εισαι κομπλεξικος... αν δεν σου αρεσει κατι το αγνοεις και πας παρακατω ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να τον αγνοησω, ειναι τοσο κακοφωνος αλλα τα χερια του εχουν φοβερη συνεργασια και ειμαι κιθαριστας που σημαινει ειναι παραδειγμα προς αποφυγη. Μπορεις να εισαι hater χωρις να εισαι κομπλεξικος. Δεν ειναι αιτιακα.  ;)

 

Μου δινει αφορμη και σκαω στα γελια γιατι ειναι heavy αλλα τοσο light σε νοημα. Ο Fareri ειναι ετη φωτος πιο κομπλεξικος.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να τον αγνοησω, ειναι τοσο κακοφωνος αλλα τα χερια του εχουν φοβερη συνεργασια και ειμαι κιθαριστας που σημαινει ειναι παραδειγμα προς αποφυγη. Μπορεις να εισαι hater χωρις να εισαι κομπλεξικος. Δεν ειναι αιτιακα.  ;)

 

Δεν μπορει να  εισαι hater και antifan καποιου χωρις να υποβοσκουν ψηγματα ζηλειας και παρομοιων τετοιων συναισθηματων.....πχ εδω...πολλοι ειναι που δεν τον γουσταρουν η τον βαριουνται η κτλ κτλ κτλ.....αλλα για να φτασει καποιος να ανοιξει τετοιο θεμα υποδηλωνει ζηλια εστω και υποσυνειδητα....οταν δεν σου αρεσει κατι δεν ασχολεισαι ουτε παθιαζεσαι θετικα η αρνητικα...το αγνοεις... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον το έθεσα λάθος ...γιατί ασχολείσαι με κάτι που δεν σου αρέσει ; εκτός ότι χαλάς την δικιά σου ψυχολογία δίνεις σε άλλους να ακούσουν κάτι που δεν σου αρέσει. πιστεύω είναι καλύτερα να ασχολούμαστε με πράγματα που μας αρέσουν και αυτά που μας χαλάνε να τα αφήνουμε στην άκρη. πχ είχα δει που είχες ανεβάσει ένα βίντεο για τον ήχο ενός κιθαρίστα πρόσφατα το άκουσα με ενδιαφέρον αλλά δεν έγραψα κάτι γιατί πολύ πιθανόν να ήταν μπούρδα ,αλλά χάρηκα που άκουσα κάτι καινούργιο για μένα.

 

Το να συμφωνήσομε ότι κάποιος είναι ατάλαντος  δεν βλέπω τι το θετικό έχει.

αφού προφανώς δεν είναι .έχει ένα ταλέντο το οποίο δεν εκτιμάς την ταχύτητα .

 

Δεν θα ήταν καλύτερα να μας πεις για γρήγορους κιθαρίστες που σου αρέσει η μουσική τους;και αν διαφωνήσει κάποιος τον στέλνεις στον φεραρι

 

 

Σιγουρα υπαρχουν χειροτεροι μουσικοι, αλλα τετοιος συνδυασμος κακοφωνιας και επιδεξιοτητας ειναι απ'τους καλυτερους στον κοσμο.  ;D

ευχαριστώ είναι από τα καλύτερα κομπλιμέντα που μου έχουν κάνει ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου