Προς το περιεχόμενο

Ξεπούλημα στην έκθεση Στόλλα της Πάτρας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θυμαμαι οτι πριν αρκετο καιρο ο λιολιος στη θεσσαλονικη ειχε moog  και τα εκανε εισαγωγη. δεν ξερω πες στο site να δεις  αλλα δεν ξερω αμα θα βγαλεις ακρη μαζι του........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαμαι οτι πριν αρκετο καιρο ο λιολιος στη θεσσαλονικη ειχε moog  και τα εκανε εισαγωγη. δεν ξερω πες στο site να δεις  αλλα δεν ξερω αμα θα βγαλεις ακρη μαζι του........

Δε μπορεί ένας από τους πιο θρυλικούς κατασκευαστές synthesizers παγκοσμίως να μην έχει επίσημο αντιπρόσωπο στην Ελλάδα. Βέβαια όποιος θέλει να αποκτήσει ένα Moog δε θα κολλήσει σε ύπαρξη ή όχι αντιπροσώπου. 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, αυτό το moog που γράφετε και ξαναγραφετε, τι είναι;

 

 

 

 

(αστειάκι κρύο χοχοχοχοχο ;D ;D ;D)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σοβαρό του θέματος όμως, κρίμα που κλεινει ο Στόλλας, ειδικά στο κατάστημα στην Όλγας τα παιδιά (Μάριος, ο αδερφός του, ο Φώντας, ο Αντώνης) ήταν υπερεξυπηρετικότατα και ευγενικότατα.

 

Πολλές αναμνήσεις από φοιτητικά χρόνια. Μέσω αγγελίας εκει (γύρω στο 2004) είχαμε βρεθεί με τα παιδιά της μπάντας μου τότε, και γίναμε φίλοι. Ελπίζω να ανακάμψει και να επιβιώσει.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το κλεινει το μαγαζι θα δειξει.. . παντως  οτι εκλεισε την εκθεση στην θεσαλλονικη και παει στο κεντρο να ανοιξει καταστημα  και οτι εχει απολυσει τοσους υπαλληλους δεν ειναι καλα σημαδια.  ο εγωισμος καποιος φορες καταστρεφει και καποιοι δεν ακουγαν τοσα χρονια

Δεν ξερω τι "ξερεις" απο την ολη υποθεση αλλα το σχολιο με τα bold δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το ολο θεμα

Στο σοβαρό του θέματος όμως, κρίμα που κλεινει ο Στόλλας, ειδικά στο κατάστημα στην Όλγας τα παιδιά (Μάριος, ο αδερφός του, ο Φώντας, ο Αντώνης) ήταν υπερεξυπηρετικότατα και ευγενικότατα.

 

Πολλές αναμνήσεις από φοιτητικά χρόνια. Μέσω αγγελίας εκει (γύρω στο 2004) είχαμε βρεθεί με τα παιδιά της μπάντας μου τότε, και γίναμε φίλοι. Ελπίζω να ανακάμψει και να επιβιώσει.

Το καταστημα στην Ολγας δεν ειχε ΚΑΜΙΑ σχεση με το καταστημα Στολλας εξω απο την Πατρα.Το οτι ειναι ξαδερφος του Στολλα αυτος που εχει το music station ( πλ.ολγας) ισχυει αλλα ηταν πελατης οπως καθε αλλος σε ολοκληρη την Ελλαδα που προμηθευοταν.Αρα με λιγα λογια....Άλλο Στολλας (εξω απο την Πατρα) και άλλο music station (πλ.Ολγας)  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ κανένα πρόβλημα δεν είχα με την συναναστροφή μου με το κατάστημα της Θεσσαλονίκης αλλά και αυτό της Λάρισας. Εξυπηρετικότατοι όλοι και πολύ ευγενικοί.

Ποιος ξέρει τι παίχτηκε. Μάλλον η κρίση φταίει... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω πολυ καλα τι γραφω .... δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα με κανενα απο τους πωλητες και με καποιους ειμαστε και παρα  πολυ καλοι φιλοι .αρα επιτρεψε μου να γνωριζω πραγματα που δεν μπορω για πολλους λογους να αναφερω το σχολιο μου αφορα τα υψηλα υφισταμενα  προσωπα της εταιριας και τη λαθος πολιτικη που ακολουθησε η εταιρια σε καποια θεματα δεν εχει να κανει με τα παιδια που δουλευαν εκει δεν αναφερομαι σε κατι τετοιο γι αυτο και οι χαμηλες τιμες ξεπουλημα στις εταιριες που εχασε. κριμα παντως γιατι τοσοι ανθρωποι εχασαν τη δουλεια τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπάρξει κάποιος μέσα από την εταιρία (ή κάποιος που ξέρει πρόσωπα και πράγματα) ο οποίος να θέλει να προβεί σε αποκαλύψεις περί του τι έχει γίνει, μόνο στις εικασίες θα μείνουμε μου φαίνεται. Για τις αντιπροσωπείες δε λυπάμαι, σίγουρα οι εταιρίες που εκπροσωπούσε ο Στόλλας θα βρουν "στέγη". Είναι μεγάλο κρίμα για τους εργαζόμενους που τις έχασαν ήδη κι αυτούς που θα χάσουν τις δουλειές τους στο επόμενο διάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω πολυ καλα τι γραφω .... δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα με κανενα απο τους πωλητες και με καποιους ειμαστε και παρα  πολυ καλοι φιλοι .αρα επιτρεψε μου να γνωριζω πραγματα που δεν μπορω για πολλους λογους να αναφερω το σχολιο μου αφορα τα υψηλα υφισταμενα  προσωπα της εταιριας και τη λαθος πολιτικη που ακολουθησε η εταιρια σε καποια θεματα δεν εχει να κανει με τα παιδια που δουλευαν εκει δεν αναφερομαι σε κατι τετοιο γι αυτο και οι χαμηλες τιμες ξεπουλημα στις εταιριες που εχασε. κριμα παντως γιατι τοσοι ανθρωποι εχασαν τη δουλεια τους

Δεν ηταν υποτιμητικο το σχολιο μου παραπανω...καθως φαινεται οτι ξερεις τι γραφεις...Επισης στα bold μας κανει 2 αρα γνωριζω και εγω απο πρωτο χερι το τι εχει συμβει. Δεν χρειαζεται να μπουμε σε πολλες λεπτομεριες,το θεμα ειναι οτι οι τελευταιοι που φταινε ειναι οι πωλητες και ο "κερδισμενος" ο κ.Στολλας.Για ποιους λογους.....μαλλον αυτο δεν ειναι ακομα ωρα να ειπωθει μιας και η υποθεση βρισκεται προς το παρων ακομα στα δικαστηρια

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου