Προς το περιεχόμενο

Ηush 'n Rush - Free me


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο αρχηγέ. Δυνατός για μια ακόμα φορά. Το ακούς και θες να σκίσεις τα ραβασάκια από την εφορία.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι εχεις βαλει απο τουτο το αλμπουμ ειναι ενα κι ενα,εχεις εμπνευση(παντα ειχες δηλ,τωρα στο φορτε).

Να σου ξαναπω επισης οτι μ'αρεσει πολυ περισσοτερο τουτος ο δισκος απο τον προηγουμενο.

Νομιζω,το free me ειναι το πιο "απλο" και straight κομματι απ'το cd,για του λογου μου οτι καλυτερο.

Μ'αρεσει επισης που τελευταια βγαζεις λιγο πιο μπροστα τη φωνη(ιδεα μου?) απ'οτι παλαιοτερα.

Τα σολα σκοτωνουν,ολες οι νοτες δυνατες και "μεσα".Ωραια και η αλλαγη.

Το κομματι ειναι για να βγει σινγκλ στα ραδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ωραιο και οντως ,και μενα μου φανηκε πιο λιτο απο καποια αλλα που εχω ακουσει.Γενικα ειμαι και τις αποψης οσο πιο λιγα τοσο καλυτερα αρα,ειναι μια χαρα.Καλα για παιξιμο παραγωγη,τραγουδι ,πεταω καπελα λεμε.Ευγε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα βγει επιτέλους αυτός ο δίσκος;;;  :D

 

Σταύρο και αυτό το κομμάτι είναι υπέροχο!

Δυνατά riff και σόλο, η φωνή πολύ ταιριαστή και με τη γνωστή της "βραχνάδα", παιξίματα και παραγωγή στα γνωστά υψηλά στάνταρ.

 

Συγχαρητήρια για ακόμη μια φορά!!!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι από τώρα την σκηνή.

 

Καλοκαιρινό τριήμερο φεστιβάλ hard rock στη Γηραιά Αλβιώνα, οι Ηush 'n Rush παίζουν τρία τέταρτα στο Fanta Stage. ;D ;D ;D

 

Κάπου στη μέση του κομματιού, ο Σταύρος στρέφει το μικρόφωνο προς το κοινό λέγοντας "come on, come on, come on", το μπασοτύμπανο (και μόνο, χωρίς κιθάρες) παίζει το beat ξανά και ξανά, ο Σταύρος τραγουδάει "Come on and..." και όλος ο κόσμος συνεχίζει "...Free me"!

 

Έτσι. 8)

 

 

EDIT: Την επιμέλεια του styling της μπάντας θα έχει ..... the one and only ..... Lakis. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα σχολια καλοι μου φιλοι! :)

Να ειστε ολοι καλα!

 

Πότε θα βγει επιτέλους αυτός ο δίσκος;;;  :D

 

Εχουν πεσει υποχρεωσεις και πηγε πισω αλλα δε θ αργησει.

Βεβαια τα κομματια εχουν ηδη κοινοποιηθει ολα(εκτος  απο 2 που  δεν εχουν τελειωσει).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό για άλλη μία φορά!  :D

Δεν θα κουραστώ να σου επαναλαμβάνω ότι δεν είναι για εδώ αλλά για... αλλού  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου