Προς το περιεχόμενο

Καθυστερηση απο THOMANN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα μια θηκη απο "θωμα" πριν καμια βδομαδα και σημερα το μεσημερι με πηραν τηλεφωνο απο το αεροδρομιο (θεσσαλονικη)  για να μου ζητησουν διευθυνση(ειπαν πως πανω δεν εγραφε).Ολα καλα ολα ωραια μου ηρθε και mail οτι σημερα θα μου το φερουν αλλα τιποτα! Τι μπορω να κανω? Να επικοινωνησω με Thomann η ΕΛΤΑ(νομιζω οτι ετσι το στελνουν)?? Εχει τυχει σε καποιον?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μιά βδομάδα είναι λογικός χρόνος αναμονής για τις παραγγελίες του Thomann. Αφού το δέμα έφτασε τότε απλώς περίμενε και θα σου έρθει...

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μιά βδομάδα είναι λογικός χρόνος αναμονής για τις παραγγελίες του Thomann. Αφού το δέμα έφτασε τότε απλώς περίμενε και θα σου έρθει...

+1

Μου έχει τύχει πολλές φορές τα ελτα να κάνουν περισσότερο καιρό απο οτι έκανε απο thomann-Ελλάδα το δέμα.Και αν τους πεις και τίποτα θα σου πουν οτι έχουν περιθώριο 20 εργάσιμες  ;D  ;D

Κάνε λίγο υπομονή και θα έρθει, μην αγχώνεσαι.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χώρα πάει από το ένα success story στο άλλο. ::)

 

Τα είπες όλα.....ΤΕΛΟΣ!!!!!!

 

Η μιά βδομάδα είναι λογικός χρόνος αναμονής για τις παραγγελίες του Thomann. Αφού το δέμα έφτασε τότε απλώς περίμενε και θα σου έρθει...

 

Ακριβώς...εγώ ότι έχω πάρει από Θωμά στο τέλος πάω και το παίρνω ο ίδιος από το υποκατάστημα των ΕΛΤΑ Courrier!!!!Αμα τους περίμενα ακόμα θα τους περίμενα...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η αναμονή του δέματος ειναι αβάσταχτη ρε μάγκες

Ειδικά αν είσαι πρωταρης όπως εγώ

Και το χειρότερο ειναι οταν χάνεις το tracking

 

... όμως αυτή η δυσκολία ειναι που πολλαπλασιάζει την ΗΔΟΝΗ της άφιξης

 

Υπομονή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου