Προς το περιεχόμενο

Jack White -The Lazaretto ULTRA LP


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε δεν ειχε σου λεω.... ;D..τουλαχιστον στη Μεσογειων που πηγα εγω.... ;D...

φυσικα μιλαω για ΑΚΡΙΒΑ (δηλ.μεχρι 50 ευρω).. ;D...μετα γινονται ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ...

 

ΟΛΑ (εκτός από αυτό που πήρες) όσα είδα (ακόμα και το F&U) του Kotsovolos κάτω από 50, έχουν rca.

 

Ο Ευαγγελάτος το ξέρει;

Αυτός με σύστησε.

 

νε ρai φιλΩς..αφτο ακριβος

 

Φερράρι παρκαρισμένη, τρέχει το ίδιο με ένα Lada.

Διαφέρουν μόνο στο "κοίτα εγώ τι έχω".

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 248
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίο το Ναγκαμίτσι!  ;D

 

Το δικό μου ρε γαμώτο απεβίωσε (ένα αξιοπρεπές Aiwa) και ούτε να το επισκευάσω δεν κάθομαι μιας και παίρνεις πλέον μαμάτο κασετόφωνο με πολύ λίγα χρήματα.

 

Μήπως σου περίσσεψαν και τίποτα χρωμίου κασέτες που θέλω για το 4κάναλο μου?!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΑ (εκτός από αυτό που πήρες) όσα είδα (ακόμα και το F&U) του Kotsovolos κάτω από 50, έχουν rca.

 

ρε φιλως αφου σε λεω...ΔΕΝ ειχε αλλα...το μαγαζι....οτι βρηκα πηρα  ;D (η αληθεια ειναι οτι οντως κοιταξα μονο στα dvd players & διαλεξα την SONY γιατι τα αλλα ηταν κατι..πρωτακουστες μαρκες...)

 

παντως μια και υπαρχει ανταπτορας ειμαι ΘΕΟΣ....! ;D

 

 

 

Μήπως σου περίσσεψαν και τίποτα χρωμίου κασέτες που θέλω για το 4κάναλο μου?!  ;D

 

δυστυχως εκανα βλακεια,τις πεταξα (ειχα και πολλες "μεταλλου" γιατι μου τις εφερνε η μανα μου, που ηταν αεροσυνοδος, απο τη Σιγκαπουρη τζαμπα).....

 

Φερράρι παρκαρισμένη, τρέχει το ίδιο με ένα Lada.

Διαφέρουν μόνο στο "κοίτα εγώ τι έχω".

 

τι Φερραρι ρε τρελλε...30 ευρω τα πουλανε στο ebay... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι πλην του Audiokostas..αυτος θελει Natonegamitsoune... ;D ;D  (ειναι πιο high end μοντελλο με 6 κεφαλες.....για να παιζει καλυτερα Yes & Genesis ;D)

 

E genesis χωρίς nagamiτsi δεν γίνεται. Γίνεται; Χα χα πως τα λέω ο π*******ς.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E genesis χωρίς nagamiτsi δεν γίνεται. Γίνεται; Χα χα πως τα λέω ο π*******ς.

 

 

Σιγα μη gamitsi με Genesis... ;D...αντε καμμια ΓΙΑΓΙΑ να τους ξερει και να σου κατσει... ;D....με τον Jack White  ολο και κανα μωρο θα ξεγελαστει...θα σε παρει για γεννηθεντα πριν το 1821...  και δεν θα δει το υπεργηρο της ηλικιας σου ;D...  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι Φερραρι ρε τρελλε...30 ευρω τα πουλανε στο ebay... ;D

Αν κι έχω καλό κασσετόφωνο, αν βρεις Nakamichi MR-1 με €30 πάρε μου μερικά, κι εγώ θα σου φέρω δώρο γυαλιά οράσεως, ορό της αλήθειας, ένα ζευγάρι καινούρια αυτιά, δύο κιλά γούστο κι ένα dvd player επώνυμο που θα χει και πολλά rca από πίσω να παίζεις.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κι έχω καλό κασσετόφωνο, αν βρεις Nakamichi MR-1 με €30 πάρε μου μερικά, κι εγώ θα σου φέρω δώρο γυαλιά οράσεως, ορό της αλήθειας, ένα ζευγάρι καινούρια αυτιά, δύο κιλά γούστο κι ένα dvd player επώνυμο που θα χει και πολλά rca από πίσω να παίζεις.....

 

Μαλλον με ΕΣΩΣΕΣ για δευτερη φορα....καλα ΤΡΕΛΛΟΙ ειναι και τα αγοραζουνε 400 ευρω?

 

εγω απλα διαβαζα στο gearslutz οτι αγοραζανε με το κιλο τα Nakamitchi για 50 δολλαρια και ειπα ε..τοσο κανουν...ΟΛΑ πανω κατω...μια και μιλαμε για πεθαμενη τεχνολογια για ψωνια βινταζολαγνους

 

http://www.ebay.com/itm/Nakamichi-CR-1A-Cassette-Deck-Tape-Recorder-2-Head-NAKAMICH-TOP-NOTCH-W-MANUAL-/161287956996

 

δεν μπορουσα να φανταστω οτι τα πιο high end ναγκαμιτσια... ;D εκαναν τοσο ακριβοτερα...

 

Αληθεια ΓΙΑΤΙ να δωσει καποιος 500 δολλαρια για ΚΑΣΣΕΤΟΦΩΝΟ? ???  

 

ΕΦΥΓΕ αμεσα για πουλημα!! ;D (αλλα με τα λεφτα δεν θα παρω dvd player αλλα κατι χρησιμο οπως μια telecaster ακομα.. ;D)

 

Κατσε να ανεβω ΚηφισΑ το απογευματακι να ψαξω να το βρω στην αποθηκη  των γονεων μου.... ελπιζω να μη το εχει πεταξει η μανα μου... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jack White  ολο και κανα μωρο θα ξεγελαστει...

Σίγουρα...ειδικά εάν του πείς..." 2 λεπτά...στις δύο πλευρές, στην χάρτινη ετικέτα βρίσκονται κρυμμένα δύο ακόμη τραγούδια. Το ένα παίζεται στις 78 στροφές ανά λεπτό και το άλλο στις 45 στροφές, κάνοντας έτσι το "The Lazaretto Ultra LP" δίσκο που παίζεται σε τρεις διαφορετικές ταχύτητες. Κρυμμένα κομμάτια στη ετικέτα είχε και το δεύτερο LP των Dead Weather, "Sea Of Cowards". Η πρώτη πλευρά παίζεται τοποθετώντας τη βελόνα στο τέλος της εγγραφής (από μέσα προς τα έξω δηλαδή), ενώ το εξωτερικό αυλάκι είναι «κλειδωμένο», ούτως ώστε η ακρόαση να μην διακόπτεται, καθώς επαναλαμβάνονται τα τελευταία δευτερόλεπτα του "High Ball Stepper". Ακόμη, όταν η πρώτη πλευρά του δίσκου γυρίζει, στο πάνω και το κάτω μέρος της κενής περιοχής ανάμεσα στην εγγραφή και την ετικέτα θα εμφανίζεται το ολόγραμμα ενός αγγέλου, σε αντιστοιχία με το artwork του εξωφύλλου του "Lazaretto"

 

εάν δεν έχει φύγει...θα πεί ότι είναι βλαμμένη.... ;)

Αλλά -μάλλον- θα λέει ότι εσύ είσαι βλαμμένος ;D ;D

 

αλλα με τα λεφτα δεν θα παρω dvd player αλλα κατι χρησιμο οπως μια telecaster ακομα..  

αντί να πάρεις ΑΛΛΗ μία Telecaster, δε πα να κάνεις κανένα μάθημα κιθάρας? ;D ;D να πιάσουν τόπο!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα ρε μαθηματα προπερυσι....αλλα αρχισα να παιζω υπερβολικα καλα για ΠΑΝΚ και τα παρατησα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα ρε μαθηματα προπερυσι....αλλα αρχισα να παιζω υπερβολικα καλα για ΠΑΝΚ και τα παρατησα... ;D

Μάλλον θα σου στείλω τη δασκάλα μου...μου τη σύστησε ο Αudiokostas!!!! :)

4452424_f520.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου