Προς το περιεχόμενο

Επιστροφη στο thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγώ είχα στείλε πίσω έναν di marzio Liquifire Που είχε ελλατωματικό τύλιγμα. Επειδή η διαδικασία με την οποία διαπιστώνουν ότι το πρόβλημα είναι εγγενές και όχι προιόν κακής χρήση αργεί πολύ,θα αργήσει επομένως να γίνει και η αντικατάσταση του προιόντος. Στην περίπτωση μου τους πήρε...φφφφφφφφ.....νιιιιιιιι....περίπου 1-1,5 μήνα μέχρι να πάρω στα χέρια μου καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εξαρταται απο το αν ειναι αμεσα διαθεσιμο το προιον που θα αντικαταστησει το ελλατωματικο.

Υπολογισε κανα δυο μερες για να ερθει η μεταφορικη να παρει το δεμα απο σενα, αφου εχεις ειδοποιησει με email για αλλαγη κι εχεις συμπληρωσει τα εντυπα, μερικες μερες να το στειλει γερμανια, μερικες μερες να στειλουν αυτοι το δεμα και λιγες ακομα να το παραλαβεις απο τη μεταφορικη.

20-30 μερες υπολογισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ξερω οτι θα κανει καμια βδομαδα να ερθει το ταχυδρομειο σπιτι μου θα παω μονος το δεμα αυριο να ξεμπερδευω. Οποτε θα περιμενω 3-4 βδομαδες οπως λετε για να μου ερθει το καινουργιο.

Ευχαριστω για το ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου