Προς το περιεχόμενο

Στα κατεχόμενα για συναυλία οι Deep Purple


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πράγματα είναι απλά:

Οι DP και ο manager τους δεν γνώριζαν την ακριβή κατάσταση της Κύπρου.Ίσως κυριεύτηκαν και από ρομάντικα αισθήματα για επανένωση της νήσου μέσω της μουσικής και άλλα τέτοια ωραία.Ασφαλώς, στόχος των Τ/Κ είναι η περαιτέρω εδραίωση του ψευδοκράτους αλλά δεν καταννοώ πώς μια συναυλία μπορεί να αμφισβητήσει την επίσημη εξωτερική πολιτική, πόσω μάλλον όταν προηγήθηκε επίσκεψη του Μπάιντεν, ο οποίος παρέδωσε μαθήματα διπλωματίας, αρνούμενος επίσημη χειραψία με τον Έρογλου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αλλά δεν καταννοώ πώς μια συναυλία μπορεί να αμφισβητήσει την επίσημη εξωτερική πολιτική, πόσω μάλλον όταν προηγήθηκε επίσκεψη του Μπάιντεν, ο οποίος παρέδωσε μαθήματα διπλωματίας, αρνούμενος επίσημη χειραψία με τον Έρογλου.

Είναι απλό...ο Μπάιντεν είναι οπαδός των RS και δεν ακούει DP... 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιούς Deep Purple μιλάμε ρε παιδιά? Για σταθείτε λίγο....

 

Το όνομα αυτό μίκρυνε πάρα πολύ τα τελευταία 20 χρόνια και πλέον θυμίζει ανέκδοτα του στυλ 20th century doors.....απο τη στιγμή που δεν παίζει ο Blackmore έχει γίνει ανέκδοτο αυτη η μπάντα. Τώρα πλέον και χωρίς τον lord μόνο και μόνο που συνεχίζουν μπορεί να σημαίνει 2 πράγματα. Η είναι οι πιο μεγάλοι "εβραίοι" του χώρου τώρα πια που το άνωθεν προαναφερθέν εκτρωμα τελείωσε, ή όντως δεσμεύονται απο τρελά συμβόλαια. Δεν μου κάνει εντύπωση τίποτε απο τα 2 να συμβαίνει και γενικως τους θεωρώ πολυ λίγους που δεν κατάλαβαν εδω και 20 χρόνια ότι το πανυγύρι είχε τελειώσει και συνέχιζαν να λιδωρούν το μεγάλο όνομα που κάνανε στα 70's. Τα τυπάκια είναι αξιοθρήνητα και για αυτο έχω πει χιλιάδες φορες ότι αυτο που διαχωρίζει τις μεγάλες μπάντες απο τα τσουτσέκια είναι το να ξέρουν ποτε να σταματούν. Δείτε το παράδειγμα των ζεπελιν. Πέθανε ο μπόναμ, σχόλασε η γιορτή...λες κ είναι δυνατόν ποτε να παίξει κομμάτι όπως το Perfect strangers χωρίς τα πλήκτρα του Lord και τη φεντεριά του Ριτσι....έλεος.....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απλό...ο Μπάιντεν είναι οπαδός των RS και δεν ακούει DP... 8)

 

Αυτός ο Μπάιντεν έπαιζε μήπως κάποτε με τους Πινκ Φλοιντ;

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιούς Deep Purple μιλάμε ρε παιδιά? Για σταθείτε λίγο....

 

Το όνομα αυτό μίκρυνε πάρα πολύ τα τελευταία 20 χρόνια και πλέον θυμίζει ανέκδοτα του στυλ 20th century doors.....απο τη στιγμή που δεν παίζει ο Blackmore έχει γίνει ανέκδοτο αυτη η μπάντα. Τώρα πλέον και χωρίς τον lord μόνο και μόνο που συνεχίζουν μπορεί να σημαίνει 2 πράγματα. Η είναι οι πιο μεγάλοι "εβραίοι" του χώρου τώρα πια που το άνωθεν προαναφερθέν εκτρωμα τελείωσε, ή όντως δεσμεύονται απο τρελά συμβόλαια. Δεν μου κάνει εντύπωση τίποτε απο τα 2 να συμβαίνει και γενικως τους θεωρώ πολυ λίγους που δεν κατάλαβαν εδω και 20 χρόνια ότι το πανυγύρι είχε τελειώσει και συνέχιζαν να λιδωρούν το μεγάλο όνομα που κάνανε στα 70's. Τα τυπάκια είναι αξιοθρήνητα και για αυτο έχω πει χιλιάδες φορες ότι αυτο που διαχωρίζει τις μεγάλες μπάντες απο τα τσουτσέκια είναι το να ξέρουν ποτε να σταματούν. Δείτε το παράδειγμα των ζεπελιν. Πέθανε ο μπόναμ, σχόλασε η γιορτή...λες κ είναι δυνατόν ποτε να παίξει κομμάτι όπως το Perfect strangers χωρίς τα πλήκτρα του Lord και τη φεντεριά του Ριτσι....έλεος.....

 

πες τα βρε άνθρωπέ μου....

 

(πάνω που είχα αρχίσει να πείθομαι ότι όντως δεν ξέρω αγγλικά....)  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω μάλιστα είχαν δοθει και ορκοι "εγω με τον ταδε δεν ξαναπαιζω" και μετα ηρθαν οι κωλοτουμπες.

Εδώ θα ξαναπαίξει ο Slash με τον Axl.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιούς Deep Purple μιλάμε ρε παιδιά? Για σταθείτε λίγο....

 

Το όνομα αυτό μίκρυνε πάρα πολύ τα τελευταία 20 χρόνια και πλέον θυμίζει ανέκδοτα του στυλ 20th century doors.....απο τη στιγμή που δεν παίζει ο Blackmore έχει γίνει ανέκδοτο αυτη η μπάντα. Τώρα πλέον και χωρίς τον lord μόνο και μόνο που συνεχίζουν μπορεί να σημαίνει 2 πράγματα. Η είναι οι πιο μεγάλοι "εβραίοι" του χώρου τώρα πια που το άνωθεν προαναφερθέν εκτρωμα τελείωσε, ή όντως δεσμεύονται απο τρελά συμβόλαια. Δεν μου κάνει εντύπωση τίποτε απο τα 2 να συμβαίνει και γενικως τους θεωρώ πολυ λίγους που δεν κατάλαβαν εδω και 20 χρόνια ότι το πανυγύρι είχε τελειώσει και συνέχιζαν να λιδωρούν το μεγάλο όνομα που κάνανε στα 70's. Τα τυπάκια είναι αξιοθρήνητα και για αυτο έχω πει χιλιάδες φορες ότι αυτο που διαχωρίζει τις μεγάλες μπάντες απο τα τσουτσέκια είναι το να ξέρουν ποτε να σταματούν. Δείτε το παράδειγμα των ζεπελιν. Πέθανε ο μπόναμ, σχόλασε η γιορτή...λες κ είναι δυνατόν ποτε να παίξει κομμάτι όπως το Perfect strangers χωρίς τα πλήκτρα του Lord και τη φεντεριά του Ριτσι....έλεος.....

Πολλα + λεμε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Το όνομα αυτό μίκρυνε πάρα πολύ τα τελευταία 20 χρόνια και πλέον θυμίζει ανέκδοτα του στυλ 20th century doors.....απο τη στιγμή που δεν παίζει ο Blackmore έχει γίνει ανέκδοτο αυτη η μπάντα.

...Η είναι οι πιο μεγάλοι "εβραίοι" του χώρου τώρα πια που το άνωθεν προαναφερθέν εκτρωμα τελείωσε

...Τα τυπάκια είναι αξιοθρήνητα και για αυτο έχω πει χιλιάδες φορες ότι αυτο που διαχωρίζει τις μεγάλες μπάντες απο τα τσουτσέκια είναι το να ξέρουν ποτε να σταματούν.

 

Καλά εσύ ψάχνεσαι να τα ακούσεις, ε;  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλα και οι ελληνικες ομαδες μονο ελληνες ποδοσφαιριστες δεν εχουν!!!

Αλλα δεν μας πειραζει!!!

 

(Τρελλο τρολλαρισμα!!!)

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου