Προς το περιεχόμενο

Η 'Α'γενεια στο μεγαλειο της...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους ....

 

 

Ηθελα να μοιραστω μαζι σας κατι που πραγματικα μου εκανε απιστευτη εντυπωση με ασχημο τροπο σε μεγαλο βαθμο.

 

Μπαινω στις αγγελιες και κανω συναλλαγες στο παρων μουσικο φορουμ 2 χρονια τουλαχηστον...

Εχω γνωρισει πολυ κοσμο και παρα πολλα αξιολογα ατομα.

 

Ειμαι της αποψης οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν και καλους φιλους. :)

 

Εχω βαλει καποια πραγματα κατα καιρους για πωληση και το λοιπον πριν λιγο ελαβα αυτο το μαιλ :

 

'filaraki ta hxeia zoyn? Giati den vazeis kai fotgrafia apo ta dika sou? prepei na trexv diladi? Ligo akriva den ta dineis? ama einai ta perno kai kainourgia ena 300ari me eggyish. alla oti thimaste xaireste mou fainetai.

email αποστολέα: ******** (edited)

 

Πραγματικα ο τροπος του συγκεκριμενου χρηστη ηταν ο χειροτερος που εχω συναντησει.

Και το περιεργο ειναι οτι μου βγαζει 'failure back' ειτε οταν παω να απαντησω μεσω του φορουμ ειτε οταν παω να απαντησω στο μαιλ του κατευθειαν...

 

Πραγματικα απορω με τα 'μυαλα' (WHAT???) μερικων...

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Πρώτη φορά είναι νομίζεις ή τελευταία;

 

Η ευγένεια είναι σπάνιο πράγμα στις μέρες.Όπως επίσης και οι τρόποι.Μάλλον ήσουν τυχερός ως τώρα.Εγώ έχω συναντήσει αρκετά τέτοια περιστατικά.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το πιο περιεργο ειναι οτι πιθανον ειναι 'fake(s)' προφιλ , και μπηκε σε τετοιες διαδικασιες καποιος μονο και μονο για να βγαλει τα κομπλεξ και τις ανασφαλειες του μεσα σε ενα μουσικο φορουμ?

 

Τι να πει κανεις...

 

 

Και μετα θα μου λεει η γυναικα μου γιατι δεν θα θελω να κανω παιδια στην κοινωνια που ζουμε... :P

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και το περιεργο ειναι οτι μου βγαζει 'failure back' ειτε οταν παω να απαντησω μεσω του φορουμ ειτε οταν παω να απαντησω στο μαιλ του κατευθειαν...

 

Πραγματικα απορω με τα 'μυαλα' (WHAT???) μερικων...

μην ασχολεισαι...προφανως σου εστειλε μαιλ μονο κ μονο για να σου την πει...δεν ενδιαφεροτανε πραγματικα για την αγγελια σου...

σου βγαζει failure γιατι προφανως σε μπλοκαρε στους ''ανεπιθυμητους'' μεσω των ρυθμισεων του ιμειλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ασχολεισαι...προφανως σου εστειλε μαιλ μονο κ μονο για να σου την πει...δεν ενδιαφεροτανε πραγματικα για την αγγελια σου...

σου βγαζει failure γιατι προφανως σε μπλοκαρε στους ''ανεπιθυμητους'' μεσω των ρυθμισεων του ιμειλ...

 

Οτι να'ναι....

 

Ωραια φωτο - avatar. :)

'Αληθεια???'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, αγενές το μήνυμα..

 

Εσύ, ωστόσο, με ποιο δικαίωμα δημοσιοποιείς το μέιλ που σου στέλνει κάποιος, γράφοντας και το μέιλ του αποστολέα? Είναι κάτι που ήθελε να πει προσωπικά σε σένα και όχι δημόσια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου