Προς το περιεχόμενο

V-TONE GMX212


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετίζω το forum...

Θα θελα να μου πείτε την γνώμη σας για τον εξής ενισχυτακο: Βehringer V-TONE GMX212. Ο ήχος που θέλω να βγάλω θέλω να έχει σκληρό και ογκώδες distortion ως εκεί που δεν πάει :P

Επίσης σκέφτομαι και για τον peavey bandit 112. Εσείς τι λέτε?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετίζω το forum...

Θα θελα να μου πείτε την γνώμη σας για τον εξής ενισχυτακο: Βehringer V-TONE GMX212. Ο ήχος που θέλω να βγάλω θέλω να έχει σκληρό και ογκώδες distortion ως εκεί που δεν πάει :P

Επίσης σκέφτομαι και για τον peavey bandit 112. Εσείς τι λέτε?

Ευχαριστώ

 

Όταν διαβάζω τέτοιες προτάσεις θυμάμαι τον ευατό μου στις αρχές και γελάω. και συγκινούμαι ταυτόχρονα :D

 

Σε πρώτη φάση για να σε βγάλω απο το δύλλημα.Αν σε ενδιαφέρει καθαρά το distortion και όχι εφφετζιλίκια και λοιπά γλυκανάλατα θα σου έλεγα πάνε για bandit και πάρε και το digitech Metal Master και για αρχή είσαι καλυμένος εκτός αν το budget σου επιτρέπει κάτι παραπάνω οπότε αλλάζει το σχέδιο

 

Καλώς ήρθες! :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετίζω το forum...

Θα θελα να μου πείτε την γνώμη σας για τον εξής ενισχυτακο: Βehringer V-TONE GMX212. Ο ήχος που θέλω να βγάλω θέλω να έχει σκληρό και ογκώδες distortion ως εκεί που δεν πάει :P

Επίσης σκέφτομαι και για τον peavey bandit 112. Εσείς τι λέτε?

Ευχαριστώ

 

Όταν διαβάζω τέτοιες προτάσεις θυμάμαι τον ευατό μου στις αρχές και γελάω. και συγκινούμαι ταυτόχρονα :D

 

Σε πρώτη φάση για να σε βγάλω απο το δύλλημα.Αν σε ενδιαφέρει καθαρά το distortion και όχι εφφετζιλίκια και λοιπά γλυκανάλατα θα σου έλεγα πάνε για bandit και πάρε και το digitech Metal Master και για αρχή είσαι καλυμένος εκτός αν το budget σου επιτρέπει κάτι παραπάνω οπότε αλλάζει το σχέδιο

 

Καλώς ήρθες! :D

 

Δεν έχω να προτείνω κάτι άλλο εγώ. Για τόνους distortion τον Janick να ακούς μόνο... :lol: Έχει αφιερώσει την ύπαρξη του στην αναζήτηση της βρώμας... :wink: εεε βρωμιάς ήθελα να πω. :lol:

 

ps janick: με το 2 * (4 * 12) εις το τετράγωνο τι έγινε το δοκίμασες?? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ps janick: με το 2 * (4 * 12) εις το τετράγωνο τι έγινε το δοκίμασες?? :wink:

 

Δεν έκατσε κάποιο live στα κοντά να έχει καμπίνα δικιά του το μαγαζί ώστε να φέρω και τη δικιά μου :wink: Don't worry όταν γίνει θα ποστάρω αναλλόγως :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου