Προς το περιεχόμενο

ορχηστρικες ανοησιες (και πιανο)


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok, ο τιτλος ειναι υπερβολικος αλλα το ονομαζω ετσι γιατι προκειται, ειδικα στα μερη του πιανου για ανεπεξεργαστο αυτοσχεδιασμο.

 

Παντως ελπιζω να σας κρατησει μερικα λεπτα ευχαριστης συντροφιας.

 

https://app.box.com/s/gd1g13u94i6envv911ot

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ακουω καμμια ανοησία.

Ακουω μια πολλά υποσχόμενη πρωτογενή εγγραφή.

 

Στα clips δεν νομιζω οτι χρειάζεται μεταξυ μας να ειναι απόλυτα αρτια η παραγωγή ή απολυτα ολοκληρωμένο το έργο.

 

Μπορουμε να καταλαβουμε οι περισσότεροι νομιζω  (και ας μην ειναι ολοκληρωμένο) την προοπτική ενος πονήματος ή και τις δυνατότητες ενος δημιουργου σε συνθετικό, εκτελεστικο και παραγωγικό επιπεδο, ειτε τον παρακολουθουμε είτε τον ακουμε για πρώτη φορα και βασει αυτου να σχολιασουμε ή και να παρουμε ιδέες.

 

  Γιατι το τιτλοφορείς ως ανοησία?

ΓΙΑΤΙ?

 

χαχαχαχα

 

Εχει ωραια θεματα, εμενα μου αρεσε και σε αυτη τη μεχρι στιγμης φαση.

Μ αρέσεις!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν μπορεις να τον παρακολουθησεις γιατι ειναι και μπλουζας και μεταλλο , τωρα ξερω οτι ακουει και Chopin καθως μελεταει δευτερο παγκοσμιο... Tο κομματι είναι και επος και δραμα, πολύ στα γουστα μου… γενικα απο οτι κανεις μονο στο μεταλ κατεβαινω, δεν κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα μου άρεσε πολύ,ακόμα και έτσι να το άφηνες.Δεν είμαι γνώστης αυτής της μουσικής,είμαι όμως ακροατής και το πόνημά σου με τράβηξε.

 

Περιμένουμε την τελική έκδοση! :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω ολους κατ'αρχας για τα σχολιας σας.

 

Χαιρομαι ιδιαιτερως που σας αρεσε. Ο τιτλος ειναι γραμμενος στην υπερβολη του. Ειναι λιγο

αυτοσχεδιαστικου χαρακτηρα το κομματι και οχι ιδιαιτερα "προσεγμενο" απο πλευρας δομης μιας και εχει αρκετα θεματα στα 5 λεπτα που διαρκει.

 

Το βαζω σε παρενθεση το "προσεγμενο" μιας και με την παραδοσιακη λογικη τα θεματα θα πρεπει να εχουν την αναπτυξη τους. Αυτο δεν το επιδιωξα συνειδητα. Μιας και με ικανοποιει ιδιαιτερα θα ελεγα σε αυτη μορφη.

 

Σας ευχαριστω και παλι παιδες!

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω gearkat.

 

 

Θα ηθελα να προσθεσω ενα τελευταιο αρχειο που περιεχει καποια ακομη μερη στο πιανο.

 

 

https://app.box.com/s/gd1g13u94i6envv911ot

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ' άρεσε πολύ ακόμα και αν είναι ανολοκλήρωτο! Πολύ όμορφες μελωδίες και πολύ ωραία παιγμένες.

 

Μπράβο και καλή συνέχεια! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου