Προς το περιεχόμενο

'Οφθαλμαπάτη' απόψεις για το τραγούδι


Enosis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι, με τιποτα. Γινεται κιτσαρια το κομμάτι.

Εχει πολυ καλα στοιχεια.

 

Καλυτερα να κρατησεις το αρχικο σολο και να δουλεψεις τις ριμες.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμβάνοντας υπ όψιν πολύ σοβαρά όλα όσα γράφτηκαν παραπάνω, Και δεδομένου του ότι κάποια πράγματα σηκώνουν βελτίωση, και κάποια άλλα όχι θα κάνω κάποιες μικροαλλαγες, το νέο κομμάτι αντί του 'fake-Guitar Solo με αρμόνιο' θα είναι περίπου κάτι σαν αυτό

 

http://www.divshare.com/download/25982505-0ae

 

Για το όνομα του θεού(το δικό μου δηλαδή  ;D) μην το κάνεις έτσι το κομμάτι, εκτός και αν θέλεις να το δώσεις στον Σεφερλή να το παίζει στο θέατρο και να γελάνε όλοι, ειδικά τα δείγματα που έβαλες εδώ από yamaha psr, είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Γενικα δεν ακουω τετοια μουσικη ,αλλα ολοι εχουμε ακουσματα απο τα παιδικα μας χρονια.Πολυ παλιακο ρε φιλε,ολο το μουσικο backround και η επιλογη του στα αυτια μου μου κανει αντε αρχες 90'ς .Ξερω γω αν σου αρεσει αυτο το στυλ οκ.Το σολο της κιθαρας ειναι οντως απαραδεκτο.Βαλε κατι αλλο να σολαρει.Η κανε καμια ενορχηστρωση αλλα OPA(τους θυμασαι)ακομα και ετσι θα ακουγοταν πιο συγχρονο.Νομιζω πρπει να το δεις απο την αρχη ολοκληρο με τελειως διαφορετικο πρισμα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου