Προς το περιεχόμενο

Τι ηλικία έχετε;(Vote)


alkias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Ελα στο παππου,ελα στο παππου,ΑΥΤΟΣ τα ξερει ΟΛΑ :lol: γιατι να πας αλλου??" :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μεχρι στιγμης ομως δεν απαντησε κανενας απο τους 29...

 

εγω ειμαι του 74 , αλλα ειμαι τεκνό ακομη και δε μου φαινεται 8) 8) 8)

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του 59 σας κάνει? Ή δεν θα με παίζετε? Και ξέρετε τι είναι το χειρότερο! Νόμιζα ότι εδώ και χρόνια είχω αποτοξινωθεί με τις μουσικές και εδώ και 4 χρόνια ξανακόλλησα με το Garageband και έχω αρχίσει να τα χώνω σε hardware. Φανταστείτε ότι παίζω με δανική κιθάρα και κάποια στιγμή πρέπει να πάω να αγοράσω μια δικιά μου!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

έεελααα τα ΚΑΠΗ...αποκαλυφθείτε...άντε και μας φάγανε τα τζόβενα εδώ μέσα...σε λίγο θα μας φωνάζουν και κύριους... :P

βέβαια κι εγώ 4,1 είμαι...(το κόμμα μου το τρώει η Σοφία -για να έχει άλλοθι- όταν προσπαθεί να με επαναφέρει βιαίως εις την τάξιν...α ρε sf και eye και λοιποί ομοιοπαθείς, δεν τις στέλνουμε σε κανά ιαματικό λουτρό και να μαζευτούμε με την ησυχία μας να παίξουμε με τα ψηφιακά μας κουβαδάκια??? :D )

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλα πιστευετε πως μονο οι παντρεμενοι εχουν προβληματα με τις συντροφους τους και τις κιθαρες? :lol: :lol: :lol:

Στην προσωπικη μου ζωη εχω ερθει 3 φορες αντιμετωπος με το ερωτημα/προβλημα κιθαρα VS γκομενα :lol: :lol: :lol:

Το προβλημα κυριοι ειναι γενικο, και δεν εντοπιζεται μονο στις συζηγους.

Ολες οι γυναικες εχουν προβλημα με τις κιθαρες ενισχυτες κλπ...

 

εκτος και αν ψαχνουν δικαιολογια για να με κραξουνε και να χωρισουν 8O 8O 8O

λες? :roll: :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά βγαίνουν ένα καλό και ένα κακο πιστεύω απο την όλη φάση.

 

Ή πλέον τα μέλη θα προσέχουν περισσότερο πως μιλάνε στους κυρίους που ξέρουν την ηλικία τους(γιατί αλλιώς μιλάς στον 20χρονο αλλιώς στο 40χρονο)

 

ή

 

Θα έχουν άλλοθι "¶ μωρε τον γεροξούρα μας πουλάει τρελίτσα ότι κατέχει το άθλημα" και θα γίνουν πιο επιθετικοί

 

:lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ μου NemOOO εγώ στα 17 είχα μια Gibson Custom Βlack Beauty (την είχα αγοράσει 44.000 δρχ δουλέυοντας σκληρά- ό λ@λάκας την πούλησα 5 χρόνια μετά γιατί δεν έπαιζα...τώρα τη θέλω πίσω αλλά ατυχώς δεν μπορώ πια να δώσω τόσα λεφτά για κιθάρα...παιδιά δάνεια, υποχρεώσεις...). Εσύ τι έχεις λεβέντη μου στα 17 σου? ¶ρα έχεις δρόμο ακόμα...άκου μας λοιπόν και θα πάς μπροστά!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλα πιστευετε πως μονο οι παντρεμενοι εχουν προβληματα με τις συντροφους τους και τις κιθαρες? :lol: :lol: :lol:

Στην προσωπικη μου ζωη εχω ερθει 3 φορες αντιμετωπος με το ερωτημα/προβλημα κιθαρα VS γκομενα :lol: :lol: :lol:

Το προβλημα κυριοι ειναι γενικο' date=' και δεν εντοπιζεται μονο στις συζηγους.

Ολες οι γυναικες εχουν προβλημα με τις κιθαρες ενισχυτες κλπ...

 

εκτος και αν ψαχνουν δικαιολογια για να με κραξουνε και να χωρισουν 8O 8O 8O

λες? :roll: :roll:[/quote']

 

εγω παντως δεν εχω κανενα προβλημα,ισα-ισα η γυναικα μου τις λατρευει (φτανει να ειναι Fender) :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως δεν εχω κανενα προβλημα' date='ισα-ισα η γυναικα μου τις λατρευει (φτανει να ειναι Fender) :lol:[/quote']

 

Αφού κυρίως παίζεις με partscasters όμως!!!! :wink: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου