Προς το περιεχόμενο

Water&Salt


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ είσαι! Κλασικός Johnny.T, πολύ ωραίο Γιώργο, εύγε. Τι μου μπερδεύεσαι με ακουστικές και τζουράδες; ::) εδώ είσαι σε λέω! Το καλοκαίρι δεν τελείωσε (για μερικούς δεν τελειώνει ποτέ βέβαια :-X), παίρνουμε τις σανίδες και ψάχνουμε θάλασσα με big waves.... :o 8) ;D      προσωπικά μου άρεσε το τρέμολο.... ::)

 

Μου αρεσαν ολα και τα κομματι και οι Link Wray τρεμολιες και βρωμιες και τα παντα.

Μ'αρεσε και ως ηχος.

Γενικως σκοτωνει!

 

αυτα :)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσαν ολα και τα κομματι και οι Link Wray τρεμολιες και βρωμιες και τα παντα.

Μ'αρεσε και ως ηχος.

Γενικως σκοτωνει!

Σε ευχαριστω πολυ Γιωργη,η αληθεια ειναι οτι τωρα που το ξανακουσα και μενα μου αρεσε σαν κοματι ,ειχα ασχοληθει και λιγο παραπανω με τα τυμπανα και ειπα να το ανεβασω.

Κι εμένα μ' άρεσε πολύ. Κατά την άποψή μου είναι εντελώς σαουντρακικό. Εύγε Γεώργιε.

Σε ευχαριστω Σπυρο,γενικα προσπαθω παντα στα ορχηστρικα ή καπως μου βγαινει να εχουν αυτο το φιλ που λες.Γενικα παντα με ενθουσιαζε η ιδεα να βαλω μουσικη σε εικονα περισσοτερο ισως απο το να βαλω εικονα στη μουσικη.Anyway.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το τεμάχιον, Γιώργο!

 

(και γ@ματή μπασογραμμή, btw)

 

Πιστεύω ότι θα μπορούσες και να το δοκιμάσεις και με τη μπάντα σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το τεμάχιον, Γιώργο!

 

(και γ@ματή μπασογραμμή, btw)

 

Πιστεύω ότι θα μπορούσες και να το δοκιμάσεις και με τη μπάντα σου.

 

Σε ευχαριστώ Γιάννη έχεις δίκιο λέω βάλω μέσα μιας και τώρα είμαι κοντά στον ήχο του κομματιού και σαν μπάντα ας πούμε αλλά και σαν ήχος με πετάλια κτλ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου