Προς το περιεχόμενο

Water&Salt


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ξεθαψα αυτο το ορχηστρικο απο μια περιοδο που εγραφα λιγα.Στην ουσια ειναι ολα one take το πηγα σαν να τζαμαρω σε ενα στουντιο πχ αλλα με τον εαυτο μου.

Ελπιζω να σας αρεσει.Ειναι αργα το ξερω αλλα τα θελει να γκαζια του για να ακουστει σωστα.

 

https://app.box.com/s/no9jss1mrz7p8b7zq6g5

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο Γιώργη, βγάλε το τρέμολο από το riff (προσωπική προτίμηση).

Σε ευχαριστω Φιουζιον.Ε να δεν τα πολυπροσεχω αυτα.Ηταν ενας ηχος που ειχα κανει στο guitar rig και το αφησα ετσι.Αλλα ναι ισως δεν χρειαζεται το τρεμολο στο ριφ.

Πολύ καλό Γιώργη!

Η βασική του μελωδία μου άρεσε πολύ. :)

Και να φανταστεις οτι το ριφ ηταν απο ενα φιουζονοφανκ κοματι που ειχα φτιαξει για να τζαμαρουμε με εναν δυνατο ντραμερ που παιζαμε τοτε,αλλα δεν εβγαινε με τπτ με τρια οργανα.Το πηρα λοιπον και απο φανκ το εκανα γκαραζια.Δεν γαμεις.

Οπως και ναχει σε ευχαριστω Δημητρη.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι! Κλασικός Johnny.T, πολύ ωραίο Γιώργο, εύγε. Τι μου μπερδεύεσαι με ακουστικές και τζουράδες; ::) εδώ είσαι σε λέω! Το καλοκαίρι δεν τελείωσε (για μερικούς δεν τελειώνει ποτέ βέβαια :-X), παίρνουμε τις σανίδες και ψάχνουμε θάλασσα με big waves.... :o 8) ;D      προσωπικά μου άρεσε το τρέμολο.... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΕ ευχαριστω ρε Φωτη.Ναι γενικα μου αρεσει αυτος ο ηχος,φεντερακι ενισχυτης λιγο τσιμπιμενος ,τρεμολο και γενικα μια χασουρα και μια βαβουρα και μια ψυχεδελια να ρεει.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσαν ολα και τα κομματι και οι Link Wray τρεμολιες και βρωμιες και τα παντα.

Μ'αρεσε και ως ηχος.

Γενικως σκοτωνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου