Προς το περιεχόμενο

Πέρασμα καινούργιων τάστων; - Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες

 

Ξέρετε κανέναν που να μπορεί να περάσει τάστα σε Fender maple ταστιέρα στη Θεσσαλονίκη;

 

Παρακαλώ απαντήστε μόνο αν έχετε προσωπική εμπειρία (όχι απαραίτητα δική σας κιθάρα αλλά να έχετε δει και παίξει τα καινούργια τάστα) και ξέρετε ότι ο προτεινόμενος κάνει καλή δουλειά.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ περι Ζάχου.

 

Επίσης υπάρχει και ο Τσέλιος.Δεν έχω αλλάξει τάστα,αλλά κρίνωντας από άλλες δουλειες και απο ότι έχω ακούσει κάνει καλή δουλεια.Άλλά γδέρνει λίγο.

 

Πάνε και στους δυο,πάρε τιμές,δες δουλεια και μετά its your call

 

Eπίσης υπάρχει ο Παναγιώτης Λαμπης ,οργανοποιος για του οποιου τη δουλεια έχω ακούσει πολλά καλά λογία και έχει και γνωστους πελάτες.Επαναλαμβάνω ειναι luthier,οπότε το να αλλάξει τάστα δε θα είναι no big deal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυλλης Wire ' n' Wood .Δεν ξερω  για αλλαγη ταστων στον συγκεκριμμενο , αλλα γενικα ειναι καλος τεχνικος.Ψιλογδερνει ομως  κι αυτος.

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης υπάρχει ο Παναγιώτης Λαμπης ,οργανοποιος για του οποιου τη δουλεια έχω ακούσει πολλά καλά λογία και έχει και γνωστους πελάτες.Επαναλαμβάνω ειναι luthier,οπότε το να αλλάξει τάστα δε θα είναι no big deal

 

+100 Για τον Παναγιώτη.Εγώ μετά απο πολλούς και διάφορους μεταξύ των οποίον και οι προαναφερθείς καταλήγω σε αυτόν.Τουλάχιστον για τα τάστα σε διαβεβαιώ ότι είναι άψογος.Και έχει και πάρα πολύ καλές τιμές ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας άλλος πολύ καλός είναι και ο Γιώργος ο Παππαζωγλου, έχει σχεδόν 8 με 10 μήνες που άλλαξα τα τάστα και έχω μείνει ευχαριστημένος. Βρίσκετε στην Ναβαρίνου από αριστερά, όπως κατεβαίνεις παραλία, (δεν θυμάμαι πως λέγετε η οδός, ούτε και τον αριθμό). ;D

Το παλικάρι κάνει πολύ καλή δουλειά. Το τηλ του είναι 2310282771.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας άλλος πολύ καλός είναι και ο Γιώργος ο Παππαζωγλου, έχει σχεδόν 8 με 10 μήνες που άλλαξα τα τάστα και έχω μείνει ευχαριστημένος. Βρίσκετε στην Ναβαρίνου από αριστερά, όπως κατεβαίνεις παραλία, (δεν θυμάμαι πως λέγετε η οδός, ούτε και τον αριθμό). ;D

Το παλικάρι κάνει πολύ καλή δουλειά. Το τηλ του είναι 2310282771.

 

Εννοεις τον Dr.Fret! Τωρα εχει μετακομισει μετα το σταθμο! Προς τα ΚΤΕΛ Θεσσαλονικης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος ο Γιωργος, αλλα ασχολειται με μπουζουκια τελευταια και ενδεχεται να περιμενεις πολυ καιρο...

 

Πολυ καλη (μα παρα πολυ καλη) δουλεια μου εκανε ο Κωστας ο Γιαπιτζογλου στη Νεαπολη.

 

ουσιαστικα μου "ανεστησε" ενα σκοτωμενο μανικι με fuc#ed up radius κλπ.

 

αψογη δουλεια!

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν θυμάμαι καλά, ο Γιαπιτζόγλου έχει ένα υποκατάστημα στο κέντρο, στην Ιωάννου Μιχαήλ, όπως κατεβαίνεις τη Ναβαρίνου από Εγνατία, δεξιά στον πρώτο δρόμο. Το μαγαζί λέγεται "Χορδές" και το παλληκάρι που δουλέυει εκεί είναι πολύ εξυπηρετικός. Άν την αφήσεις σε αυτόν, δεν χρειάζεται να πας καν στη Νεάπολη, καθώς θα το κάνουν αυτοί με "inside job" :) :)

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης υπάρχει ο Παναγιώτης Λαμπης ,οργανοποιος για του οποιου τη δουλεια έχω ακούσει πολλά καλά λογία και έχει και γνωστους πελάτες.Επαναλαμβάνω ειναι luthier,οπότε το να αλλάξει τάστα δε θα είναι no big deal

 

+100 Για τον Παναγιώτη.Εγώ μετά απο πολλούς και διάφορους μεταξύ των οποίον και οι προαναφερθείς καταλήγω σε αυτόν.Τουλάχιστον για τα τάστα σε διαβεβαιώ ότι είναι άψογος.Και έχει και πάρα πολύ καλές τιμές ;)

 

+1000 για παναγιωτη!εχω δει απο τα χερακια του ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ δουλειες!

 

θεαγενους χαριση 8

 

2310867513

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου