Προς το περιεχόμενο

(ενδεχόμενο) πρόβλημα με telegun msd


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

  Είχα στην κατοχή μου, προ διμήνου, ένα telegun msd (το κίτρινο), το οποίο και πούλησα σε ένα γνωστό μου.

Με κάλεσε, σήμερα, στο τηλέφωνο και μου είπε ότι σε δοκιμή, που έκανε, με ένα άλλο msd (το μαύρο), στην ίδια κιθάρα και ενισχυτή, αυτό, που του είχα πουλήσει εγώ, είχε, εμφανώς, λιγότερο gain.

 

  Αύριο, θα περάσω από τον Δημήτρη (telegun), για να το τσεκάρει, αλλά θα ήθελα να γνωρίζω, εκ των προτέρων, αν έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο από εσάς κάτι παρόμοιο.

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι, απλά, θέμα κάποιου εσωτερικού trimer ή πιστεύετε ότι θα είναι κάτι πιο σοβαρό;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Αύριο, θα περάσω από τον Δημήτρη (telegun), για να το τσεκάρει...

 

:o

 

Συγνώμη για το off topic,αλλά έχει γυρίσει πίσω ο Δημήτρης;

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σ'ευχαριστώ!

 

Τελικά ο Θεός αγαπά τους κιθαρίστες που μένουν στη Θεσσαλονίκη.  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι... ;)

 

οκ, ευχαριστώ. Θα κατέβω αύριο και ελπίζω να μην είναι κάτι χειρότερο.

 

Σ'ευχαριστώ!

 

Τελικά ο Θεός αγαπά τους κιθαρίστες που μένουν στη Θεσσαλονίκη.  ;D

 

ε, μια και θα παίζετε στην ΕΠΣΜ, να έχετε και κάτι να χαίρεστε, βρε αδερφέ!!!  :P :P :P ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, μια και θα παίζετε στην ΕΠΣΜ, να έχετε και κάτι να χαίρεστε, βρε αδερφέ!!!  :P :P :P ;D ;D ;D

 

Εμείς είμαστε φτωχαδάκια τι να κάνουμε, εσείς είστε και νεόπλουτοι και ανεπρόκοποι...  ;D ;D

 

(sorry για το off topic, αλλά ο mustafank προκαλεί...  ;D)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς είμαστε φτωχαδάκια τι να κάνουμε, εσείς είστε και νεόπλουτοι και ανεπρόκοποι...  ;D ;D

 

(sorry για το off topic, αλλά ο mustafank προκαλεί...  ;D)

 

μη ζητάς συγγνώμη..εγώ είμαι ο ΟΡ...  :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D

 

και μια και μας λες ανεπρόκοπους, πάρε να'χεις:

 

https://www.youtube.com/watch?v=SsPZzouYvuw

 

 

 

για την ιστορία, το πεταλάκι δε χρειάστηκε, τελικά, να πάει για service, μια και ο φίλος, που το έχει, τώρα, στην κατοχή του, μου είπε ότι είχε κάνει κάποιο λάθος.  ::)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου