Προς το περιεχόμενο

Fender Jazz Bass και Custom Shop 60s μαγνήτες low output


Gommer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως θα κάνω και μια μέτρηση και χωρίς κύκλωμα γιατί είμαι ψυχάκιας. 8)

Και εγώ θα την έκανα...

Άμα είναι να σε τρώει.... ;D  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά μια ερώτηση που πιστεύω ότι ίσως κόλαγε εδώ. Οι μαγνήτες του custom shop που φοράνε τα τελευταία american standard jazz bass (2015?) από μαμά, πού βρίσκονται σχετικά με αυτούς που φόραγε το jazz bass του 12? Υπερτερούν κάπου?Ποιους θα προτιμούσατε?Ευχαριστω πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση που πιστεύω ότι ίσως κόλαγε εδώ. Οι μαγνήτες του custom shop που φοράνε τα τελευταία american standard jazz bass (2015?) από μαμά, πού βρίσκονται σχετικά με αυτούς που φόραγε το jazz bass του 12? Υπερτερούν κάπου?Ποιους θα προτιμούσατε?Ευχαριστω πολύ!

 

Εάν θυμάμαι σωστά οι custom shop μαγνήτες ξεκίνησαν να φοριούνται στα jazz και precision μπάσα το 2012 ως αναβάθμιση της σειράς του 2008 (make history ) με την high mass γέφυρα και τα ελαφρύτερα κλειδιά. Δεν νομίζω ότι τώρα φοράνε νέους μαγνήτες. Οι μαγνήτες πριν το 2012 ήταν οι american standard.

The Bass Dredd

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα ενοω ποιες ειναι οι διαφορες στα μοντελα του 08 και του 12.Νομιζα οτι οι custom shop μπηκαν φετος η περσι αλλα τελικα οντως μπηκαν το 12.Ποιο απο τα δυο θα προτιμουσατε 12 η 08;Υπαρχουν σημαντικες διαφορες;Ακουγονται πολυ διαφορετικοι οι custom shop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου