Προς το περιεχόμενο

Comfortably Numb last solo


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια προσπάθεια να παίξω ένα σόλο που μου αρέσει πολύ... δεν είναι τέλειο αλλά νομίζω ότι προχωράω σιγά σιγά..

https://www.youtube.com/watch?v=RPEzLg7bvo0

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειμαι ο καταλληλοτερος για κριτικες και τετοια,προχωρας πολυ Βασιλη και γρηγορα.

Η διαφορα ειναι μεγαλη σε ολα,στον ηχο(ισως λιγο λιγοτερο gain?),στο παιξιμο,στον ελεγχο

που εχεις,στα παντα ολα.

Μπραβο αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειμαι ο καταλληλοτερος για κριτικες και τετοια,προχωρας πολυ Βασιλη και γρηγορα.

Η διαφορα ειναι μεγαλη σε ολα,στον ηχο(ισως λιγο λιγοτερο gain?),στο παιξιμο,στον ελεγχο

που εχεις,στα παντα ολα.

Μπραβο αδερφε!

Προσπαθώ ποιο πολύ εξάσκηση και λιγότερο παίξιμο τραγουδιών και όταν αρχίζω να παίζω κομμάτια η ...εξάσκηση μου βγαίνει!! Σ ευχαριστώ πολύ για σχόλιο σου που μου δίνει φτερά!! όλος χρόνος που χαλάω δεν θέλω να πηγαίνει χαμένος .. ;)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη, ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα, για την βελτίωση σου, ο χρόνος που αφιερώνεις εχει αρχίσει να αποδίδει.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη, ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα, για την βελτίωση σου, ο χρόνος που αφιερώνεις εχει αρχίσει να αποδίδει.

thanks Nikolas!

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη μπράβο!

 

Το παίξιμο είναι αισθητά βελτιωμένο, όπως και ο έλεγχος όσων κάνεις πάνω στην κιθάρα.

Πολύ σημαντικό - και πράγμα που δείχνει και την πρόοδο που έχεις κάνει - ότι τα σηκώματά σου ήταν πολύ κουρδισμένα αυτήν τη φορά.

 

Δώσε βάση και στο βιμπράτο τώρα (κοίτα ποιος μιλάει ::)). :D

 

Και πάλι μπράβο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη μπράβο!

 

Το παίξιμο είναι αισθητά βελτιωμένο, όπως και ο έλεγχος όσων κάνεις πάνω στην κιθάρα.

Πολύ σημαντικό - και πράγμα που δείχνει και την πρόοδο που έχεις κάνει - ότι τα σηκώματά σου ήταν πολύ κουρδισμένα αυτήν τη φορά.

 

Δώσε βάση και στο βιμπράτο τώρα (κοίτα ποιος μιλάει ::)). :D

 

Και πάλι μπράβο!!!

Ευχαριστω Δημητρη ....το πολεμαω αδελφε να εισαι καλα :)

 

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου