Προς το περιεχόμενο

ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΑΠΟ KORG PA2X ΣΕ PA1XPRO


pigasos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ....ΕΧΩ ΕΝΑ KORG PA1XPRO ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΣΕΤ ΑΠΟ PA2X...ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ Η ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ....ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ....Κ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΡΕΞΙΜΟ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ ΑΝΕΞΟΔΗ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pa1x pro είναι συμβατό μόνο με την ver, 1.0 του pa800 όταν πρωτοβγήκε δεν είναι συμβατό με pa2 ούτε με μετέπειτα εκδόσεις του pa800. επίσημα στο λέει η ίδια η εταιρία ότι η συμβατότητα πάει προς τα πίσω σε παλιότερα μοντέλα όχι στα επόμενα.

 

καταρχήν υπάρχει μέσα το guitar mode το οποία δεν υπάρχει καθόλου στο pa1, κατά δεύτερον οι ήχοι είναι από άλλη μηχανή (EDS) αυτή που υπάρχει στο m3 από την HI του pa1.

 

δεν νομίζω ότι γίνεται αυτό που θες πρέπει να έχεις το pa2 ή το pa800 εάν θες ήχους & styles από αυτά τα μοντέλα.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έχω το όργανο (pa1x pro) γιαυτό στο λέω... τόσα χρόνια από pa2 δεν έχω καταφέρει να φορτώσω. πρόσεξε τι φορτώνεις γιατί υπάρχει περίτπωση να κολήσεις το όργανο (το έχω πάθει επίσης φορτώνοντας σετ από μεταγενέστερα μοντέλα)....

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου